Ersun Yanal Eni Sonu Sonunda Çıldırdı İsyan Bayrağını Çekti!

Ersun Yanal Eni Sonu Sonunda Çıldırdı İsyan Bayrağını Çekti!
Bu istatistiği gören teknik direktör Ersun Yanal, soyunma odasında öğrencilerine sert çıktı. Torku Konyaspor'a deplasmanda 1-0 mağlup olan ve hayal kırıklığı yaşatmaya devam eden Bordo-Mavili takım, rakibi karşısında 10 gol girişiminde bulundu. Ersun Yanal “Bu yönetim ve bu taraftar bu futbolu hak etmiyor. Onlardan özür dilemek için GALATASARAY maçında değişik olacaksınız” dediği ileri sürülüyor. Ersun Yanal çıldırdı! Konyaspor maçında hücumda etkisiz kalan Trabzonspor, hiç isabetli şut çekemedi. Bu istatis

Bu istatistiği gören teknik direktör Ersun Yanal, soyunma odasında öğrencilerine sert çıktı. Torku Konyaspor'a deplasmanda 1-0 mağlup olan ve hayal kırıklığı yaşatmaya devam eden Bordo-Mavili takım, rakibi karşısında 10 gol girişiminde bulundu. Ersun Yanal “Bu yönetim ve bu taraftar bu futbolu hak etmiyor. Onlardan özür dilemek için GALATASARAY maçında değişik olacaksınız” dediği ileri sürülüyor. Ersun Yanal çıldırdı! Konyaspor maçında hücumda etkisiz kalan Trabzonspor, hiç isabetli şut çekemedi. Bu istatistiği gören teknik direktör Ersun Yanal, soyunma odasında öğrencilerine sert çıktı.

Bu istatistiği gören teknik direktör Ersun Yanal, soyunma odasında öğrencilerine sert çıktı. Torku Konyaspor’a deplasmanda 1-0 mağlup olan ve hayal kırıklığı yaşatmaya devam eden Bordo-Mavili takım, rakibi karşısında 10 gol girişiminde bulundu. Ancak bu girişimlerin hiçbirinde top kaleyle buluşamadı.

 

Bir tek isabetli şut dahi çekemeyen Trabzonspor için böylelikle yenilgi de kaçınılmaz oldu. Özellikle Mehmet Ekici’nin yokluğu Karadeniz ekibinin hücum gücünü son derece etkilerken, Cardozo da istediği topları alamayınca kayboldu.

 

“ÖZÜR DİLEMELİYİZ”

 

Bu kötü istatistik nedeniyle Ersun hocanın, maçın ardından soyunma odasında öğrencilerine sert çıktığı öğrenildi. Mevcut yönetimin emeklerini Konya maçında boşa çıkarttıklarını vurgulayan deneyimli çalıştırıcının, soyunma odasında, “Bu yönetim ve bu taraftar bu futbolu hak etmiyor. Onlardan özür dilemek için Galatasaray maçında farklı olacaksınız” dediği ileri sürülüyor.