Ezeli DEV Derbiye Saatler Kala İsmail Kartal İki Arada Bir Derede Kaldı!

Ezeli DEV Derbiye Saatler Kala İsmail Kartal İki Arada Bir Derede Kaldı!
Antrenmanın son bölümünde maçın taktik planı üzerinde duran İsmail Kartal'ın, Alper Potuk ve Raul Meireles'e ilk 11'de görev verirken, Moussa Sow ile Diego Ribas'ı yedeklerle çalıştırdığı ifade edildi. Alper ve Meireles derbide 11'de sahaya çıkacak, Sow ile Diego kulübeye çekilecek. Egemen de ağrıları sürmesine rağmen takımdaki yerini alacak. Fenerbahçe derbi maçın hazırlıklarını dün akşam basına kapalı yaptığı son antrenmanla tamamlayarak kampa girdi. Sarı-lacivertli futbolcuların, ısınma koşusu ve dar ala

Antrenmanın son bölümünde maçın taktik planı üzerinde duran İsmail Kartal'ın, Alper Potuk ve Raul Meireles'e ilk 11'de görev verirken, Moussa Sow ile Diego Ribas'ı yedeklerle çalıştırdığı ifade edildi. Alper ve Meireles derbide 11'de sahaya çıkacak, Sow ile Diego kulübeye çekilecek. Egemen de ağrıları sürmesine rağmen takımdaki yerini alacak. Fenerbahçe derbi maçın hazırlıklarını dün akşam basına kapalı yaptığı son antrenmanla tamamlayarak kampa girdi. Sarı-lacivertli futbolcuların, ısınma koşusu ve dar alandaki pas programının ardından taktik çalışmalar gerçekleştirdiği aktarıldı. Alper ve Meireles derbide 11'de sahaya çıkacak, Sow ile Diego kulübeye çekilecek. Egemen de ağrıları sürmesine rağmen takımdaki yerini alacak.

Fenerbahçe derbi maçın hazırlıklarını dün akşam basına kapalı yaptığı son antrenmanla tamamlayarak kampa girdi. Sarı-lacivertli futbolcuların, ısınma koşusu ve dar alandaki pas programının ardından taktik çalışmalar gerçekleştirdiği aktarıldı.

 

Antrenmanın son bölümünde maçın taktik planı üzerinde duran İsmail Kartal’ın, Alper Potuk ve Raul Meireles’e ilk 11’de görev verirken, Moussa Sow ile Diego Ribas’ı yedeklerle çalıştırdığı ifade edildi. Sakatlıkları düzelen Mehmet Topal ile Gökhan Gönül de yine takımla çalıştı. Dizindeki ağrılara rağmen dün de takımla çalışmalara katılan Egemen Korkmaz’ın bugün ilk 11’de sahaya çıkması bekleniyor. Tedavisi süren Egemen’in son dakikada forma giyememesi halinde Alves’in savunmadaki partneri Bekir İrtegün olacak.

 

EMENIKE-KUYT DEĞİŞECEK

 

İsmail Kartal, eleştirilerin odak noktasındaki Emenike’ye derbide yine forvette şans tanıyacak. Dirk Kuyt ise maça sağ kanatta başlayacak. Bu ikili maç içinde sık sık yer değiştirecek. Kartal oyunun seyrine göre Sow ve Webo’yu da sahaya sürmenin planlarını yapıyor.

 

Bu arada sarı-lacivertli yönetim kurulu derbi maç için futbolculara özel prim dağıtmayacak. Galibiyet halinde sezon başında belirlenen prim sistemi uygulanacak.