Ezeli Dev Kritik Derbi Öncesi Bilic'ten Bomba Beyanatlar!

Ezeli Dev Kritik Derbi Öncesi Bilic'ten Bomba Beyanatlar!
UEFA Avrupa kupalarına veda eden Beşiktaş'ta Fenerbahçe maçı öncesi Teknik direktör bilic açıklamalarda bulundu. Hırvat hoca, “Önümüzde önemli bir derbi var. Deyim yerindeyse üzülmeye bile vaktimiz yok. Hatalarımız oldu. Bilic,''Hatalarımız oldu''Beşiktaş ünlü Teknik Direktörü Slaven Bilic karşılaşma ertesi soyunma odasında oyunu değerlendirdi. Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Club Brugge mağlubiyeti sonrası soyunma odasında oyuncularını derbiye hazırlamaya çalıştı. Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven B

UEFA Avrupa kupalarına veda eden Beşiktaş'ta Fenerbahçe maçı öncesi Teknik direktör bilic açıklamalarda bulundu. Hırvat hoca, “Önümüzde önemli bir derbi var. Deyim yerindeyse üzülmeye bile vaktimiz yok. Hatalarımız oldu. Bilic,''Hatalarımız oldu''Beşiktaş ünlü Teknik Direktörü Slaven Bilic karşılaşma ertesi soyunma odasında oyunu değerlendirdi. Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Club Brugge mağlubiyeti sonrası soyunma odasında oyuncularını derbiye hazırlamaya çalıştı. Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic karşılaşma sonrası soyunma odasında oyunu değerlendirdi. Hırvat hoca, “Önümüzde önemli bir derbi var. Deyim yerindeyse üzülmeye bile vaktimiz yok.

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic karşılaşma sonrası soyunma odasında oyunu değerlendirdi.

KAZANMAK ZORUNDAYIZ

 

Hırvat hoca, “Önümüzde önemli bir derbi var. Deyim yerindeyse üzülmeye bile vaktimiz yok. Hatalarımız oldu. Yediğimiz gole kadar çok iyi oynadık ama maalesef turu geçemedik. Tabii ki hayal kırıklığı ama, bizim öncelikli hedefimiz her zamanlig oldu. Derbiyi kazanmak zorundayız. Sizlerin de bunu başarabileceğinize inanıyorum. Bir an önce bu maça konsantre olmalıyız. Ben hocanız olarak hepinizle gurur duyuyorum” dedi.

 

Brugge’e elenen Beşiktaş, Avrupa’da yedek kulübesinden yeterince destek alamadı.

 

Kartal, Avrupa kupalarında bu sezon 14 kez sahaya çıktı. Şampiyonlar Ligi’nde play-off’ta Arsenal’e elenen ve Avrupa Ligi’nde yoluna devam eden Beşiktaş 14 maçta rakip fileleri 19 kez havalandırdı. Siyah-beyazlı ekip, bu gollerin sadece 1’ini yedek kulübesinden gelen oyuncusunun ayağından buldu.

 

Beşiktaş’ta yedek başlayıp daha sonra oyuna giren oyunculardan sadece Tolgay Arslan, takımına gol kazandırdı.