Ezeli Kritik Dev Derbiye Saatler Kala Fenerbahçe'ye Beklenmedik Büyük Şok!

Ezeli Kritik Dev Derbiye Saatler Kala Fenerbahçe'ye Beklenmedik Büyük Şok!
Galatasaray derbisinin ardından ceza alan ve Beşiktaş derbisinde iki kale arkası tribünü kapalı olacak Fenerbahçe'de taraftarların karşılaşmaya olan ilgisizliği şaşkınlık yaşattı. Süper Lig'in 25. haftasında Fenerbahçe ile Beşiktaş yarın derbi maçta karşı karşıya gelecek Sarı-lacivertlilerin cezası nedeniyle kale arkası tribünleri boş kalacak. Fener'in kalesi korumasız! Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında 22 Mart Pazar günü yapılacak derbi öncesi iki takım arasında oynanan son 18 karşıla

Galatasaray derbisinin ardından ceza alan ve Beşiktaş derbisinde iki kale arkası tribünü kapalı olacak Fenerbahçe'de taraftarların karşılaşmaya olan ilgisizliği şaşkınlık yaşattı. Süper Lig'in 25. haftasında Fenerbahçe ile Beşiktaş yarın derbi maçta karşı karşıya gelecek Sarı-lacivertlilerin cezası nedeniyle kale arkası tribünleri boş kalacak. Fener'in kalesi korumasız! Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında 22 Mart Pazar günü yapılacak derbi öncesi iki takım arasında oynanan son 18 karşılaşmada ilk golü atan takım sadece 2 kez yenildi. Derbide öne geçen kaybetmiyor! Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ı konuk edeceği Kadıköy'deki sezonun son derbisinde siyah-beyazlılar zirvedeki yerini kaybetmemek için mücadele verecek, ev sahibi ise zirveye ortak olmak için ter dökecek.

Galatasaray derbisinin ardından ceza alan ve Beşiktaş derbisinde iki kale arkası tribünü kapalı olacak Fenerbahçe'de taraftarların karşılaşmaya olan ilgisizliği şaşkınlık yaşattı. Fenerbahçe'de derbi biletlerinin satışı Pazar günü sabah saatlerinden itibaren devam ederken, böylesine kritik bir derbiye sarı-lacivertli taraftarların ilgisinin az olması sürpriz bir gelişme olarak nitelendirildi.