Fatih Altaylı Galatasaray Yönetimini eleştirirken yaptığı el hareketi skandalı

Fatih Altaylı Galatasaray Yönetimini eleştirirken yaptığı el hareketi skandalı
Bloomberg Tv'de Fatih Kuşçu'nun sunuculuğunu yaptığı Spor Saati programınına yorumcu olarak katılan Fatih Altaylı Galatasaray yönetimini sert bir dille eleştirirken yapmış olduğu el hareketi çok konuşulacak.

Bloombertg TV Spor Saati yorumcusu Fatih Altaylı 20 Kasım 2017 tarihli canlı yayınlanan programda Galatasaray yönetimini sert bir dille eleştirdi. Fatih Altaylı eleştiri sırasında yapmış olduğu el hareketi ise dikkatlerden kaçmadı.

Fatih Kuşçu'nun sorularını yanıtlayan Fatih Altaylı Galatasaray yöneticilerin yapmış olduğu açıklamaları sert bir dille eleştirirken eleştiri sırasında kullandığı el hareketi ise şaşkınlık yarattı.

Fatih Altaylı "Galatasaray yönetiminin yaptığı bir açıklamanın bir kağıt parçası kadar değeri yok. Çünkü niye bunlar doğru söylememeyi alışkanlık hale getirdiler. Geçtiğimiz haftalarda Haber Türk gazetesinin Ekonomi sayfasında şöyle bir haber çıktı. Bu işleri çok iyi bilen Dayımak adlı arkadaşımız şöyle bir haber yazdı. ‘Galatasaray sermaye artışına hazırlanıyor.’ Bunuda bir tarafından uydurmadı. Galatasaray’ın SPK’ya vermiş olduğu beyanlar, KAP’a yapmış olduğu açıklamalar, kendi iç planında verilere dayanarak böyle bir açıklama yaptı. Galatasaray spor kulübünden zehir zemberek açıklama. Siz yalan söylüyorsunuz, size bunların kimin yazdırdığını biz biliyoruz. (beni kastediyor) Benim haberim yok, ben haberi gazetede görmüşsüm. Allah Allah dedik ya. Rahim abi böyle böyle bir haber yaptılar bana dedi. Rahim dedim haberini okudum için rahat olsun bunu yapacaklar belli. Aradan üç hafta geçti (Fatih Altaylı'nın bu kelimede yapmış olduğu el hareketi şok etkisi yarattı.)veya beş hafta geçti Galatasaray sermaya artışı için SPK’ya başvurdu. Hani yapmayacaktınız kardeşim. Dedim ya Galatasaray yönetiminin yapmış olduğu açıklamaların (ufak bir kağıt parçası göstererek) şu kağıt parçası kadar değeri şu Dursun Özbek avanesinin yapmış olduğu açıklamaların. Şu kadar değeri yok bak 1cm2 kağıt." dedi.

Dursun Özbek'in koltuğunu siyasi ziyaretlerle koruma altına almaya çalıştığını iddia eden Fatih Altaylı'nın açıklamaları geniş yankı uyandıracağaı benziyor.