FBahçe'ye şok üstüne şok 4 yıldız kardondan çıkarıldı!

FBahçe'ye şok üstüne şok 4 yıldız kardondan çıkarıldı!
FBahçe'ye şok üstüne şok 4 yıldız kardondan çıkarıldı!Fenerbahçe'ye Rize maçı öncesinde büyük şok 4 oyuncu kadro dışı!!Ligde şampiyonluk mücadelesi veren Fenerbahçe, 26. hafta maçında yarın deplasmanda Çaykur Rizespor ile karşılaşacak. Fenerbahçe Çaykur Rizespor maçı öncesi büyük şok yaşadı.Kuyt ve Meireles'in ardından 2 yıldız daha sakatlandı.

 Fenerbahçe'de şok 4 oyuncu kadro dışı!Ligde şampiyonluk mücadelesi veren Fenerbahçe, 26. hafta maçında yarın deplasmanda Çaykur Rizespor ile karşılaşacak. Fenerbahçe Çaykur Rizespor maçı öncesi büyük şok yaşadı.Kuyt ve Meireles'in ardından 2 yıldız daha sakatlandı.

Fenerbahçe'de Egemen ve Diego'da sakatlandı iki futbolcu için kulüpten açıklama yapıldı.

Bugün öğle saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yapılan antrenman esnasında sakatlık yaşayan Diego Ribas ve Egemen Korkmaz’ın Göztepe Medical Park Hastanesi’nde yapılan tetkikleri sonrasında Kulüp Doktorumuz Prof.Dr. Burak Kunduracıoğlu oyuncularımızın sağlık durumları ile ilgili bilgi verdi.

Kunduracıoğlu, “Antrenmanda sağ üst ön adalesinde sertleşme ve ağrı hissettiği için tedbir amaçlı çalışmayı yarıda bırakan Diego Ribas‘ın sağ üst ön adalesinde zorlanma tespit edilmiştir. Antrenman da sol üst ön adalesinde batma ve ağrı hissettiği için tedbir amaçlı çalışmayı yarıda bırakan Egemen Korkmaz’ın ise sol üst ön adalesinde kanama, ödem ve kısmi yırtık tespit edilmiştir. İki oyuncumuzun da  tedavisine başlanılmıştır” dedi.