Felipe Melo Bir Döndü PİR Döndü!

Felipe Melo Bir Döndü PİR Döndü!
Galatasaray'da bel fıtığı ameliyatı olduktansonra Brezilya'ya giden Felipe Melo, tedavisine İstanbul'da devamedecek. 8 dakika önce. Brezilyalı futbolcu, ameliyat olduğu hastanede kontroldengeçirilecek. Galatasaray'da bel fıtığı ameliyatı olduktan sonra Brezilya'ya giden Felipe Melo, tedavisine İstanbul'da devam edecek. Brezilyalı futbolcu, ameliyat olduğu hastanede kontroldengeçirilecek. Melo'nun son durumu yapılacak testlerden sonra belli olacak. Sakatlığı sebebiyle sahalardan uzakkalan Melo'nun, Brezilya'

Galatasaray'da bel fıtığı ameliyatı olduktan sonra Brezilya'ya giden Felipe Melo, tedavisine İstanbul'da devam edecek. 8 dakika önce. Brezilyalı futbolcu, ameliyat olduğu hastanede kontrolden geçirilecek. Galatasaray'da bel fıtığı ameliyatı olduktan sonra Brezilya'ya giden Felipe Melo, tedavisine İstanbul'da devam edecek. Brezilyalı futbolcu, ameliyat olduğu hastanede kontrolden geçirilecek. Melo'nun son durumu yapılacak testlerden sonra belli olacak. Sakatlığı sebebiyle sahalardan uzak kalan Melo'nun, Brezilya'da bulunduğu sürede kendisine çok iyi baktığı öğrenildi. Sakatlığı sebebiyle sahalardan uzak kalan Melo'nun, Brezilya'da bulunduğu sürede kendisine çok iyi baktığı öğrenildi. Belinden ameliyat olduktan sonra tedavisine Brezilya'da devam eden Felipe Melo, önceki gün akşam saatlerinde ailesi ve 7 bavuluyla İstanbul'a gelmişti.

Belinden ameliyat olduktan sonra tedavisine Brezilya’da devam eden Felipe Melo, önceki gün akşam saatlerinde ailesi ve 7 bavuluyla İstanbul’a gelmişti.

 

Ülkesinde özel fizyoterapisti eşliğinde sıkı bir idman programı uygulayan Melo’nun, Brezilya’da bulunduğu sürede kendisine çok iyi baktığı öğrenildi.

ÖN KONTROLLERİ İYİ ÇIKTI

 

Sarı-Kırmızılılar’ın sağlık ekibinin, Sambacı’ya yaptıkları ön kontrollerin gayet iyi olduğu ifade edildi. Galatasaraylı tecrübeli futbolcunun, en kısa sürede yeşil sahalara dönmeyi sabırsızlıkla beklediği bildirildi.