Fenerbahçe-Beşiktaş Derbisi Tekrarlanacak mı? Bomba Gelişmeler Yaşanıldı!

Fenerbahçe-Beşiktaş Derbisi Tekrarlanacak mı? Bomba Gelişmeler Yaşanıldı!
Sabah gazetesi yazarı ve eski hakem Ahmet Çakar'a göre maçta kural hatası var. yine Çakar'a göre, şayet kural uygulanmış olsaydı Fenerbahçe daha ilk yarıda 10 kişi kalacaktı. Pek tabii ki bu kural hatası da maçın tekrarını gerektirir. Ünlü spor yorumcusu ve eski hakem Ahmet Çakar, Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan derbi maçta, kural hatası olduğunu bu nedenle maçın yeniden oynanması gerektiğini söyledi. Ahmet Çakar: Derbide kural hatası var. Fırat Aydınus'un Açıklamasına Çocuklar Bile Gülüyor.Fenerba
Sabah gazetesi yazarı ve eski hakem Ahmet Çakar'a göre maçta kural hatası var. yine Çakar'a göre, şayet kural uygulanmış olsaydı Fenerbahçe daha ilk yarıda 10 kişi kalacaktı. Pek tabii ki bu kural hatası da maçın tekrarını gerektirir. Ünlü spor yorumcusu ve eski hakem Ahmet Çakar, Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan derbi maçta, kural hatası olduğunu bu nedenle maçın yeniden oynanması gerektiğini söyledi. Ahmet Çakar: Derbide kural hatası var. Fırat Aydınus'un Açıklamasına Çocuklar Bile Gülüyor.Fenerbahçe-Beşiktaş derbisin'de düdük çalan hakem Fırat Aydınus maç sonu özel açıklamalar yaptı. Fenerbahçe ile Beşiktaş arasındaki derbinin hakemi Fırat Aydınus, Emenike ve Emre'yle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan ve 1-0 sarı lacivertlilerin üstünlüğüyle sona eren mücadelenin hakemi Fırat Aydınus, 360 TV'de yayınlanan Telegol programına açıklamalarda bulunduğu belirtildi.

 

Fırat Aydınus'un maç sonunda Telegol programı muhabirine, Emenike'nin pozisyonuyla ilgili olarak; "Her forma çıkartılması sarı kart değildir. Emenike kendi taraftarına yapıyor. Dışarı ise çıkması sarı kart. Ama 4. hakem görmemiş, beni uyarmalıydı. 4. hakeme çok kızdım." dediği ifade edildi.

 

Fırat Aydınus'un Emre Belözoğlu'nun Slaven Bilic'e küfür ettiği iddia edilen pozisyonda ise; "Emre'nin küfür ettiğini duymadım. Yardımcım da duymamış." yorumunu yaptı.

 

Maçtan kareler-Fenerbahçe - Beşiktaş maçından kareler

 

Fırat Aydınus'un açıklamalarından sonra Lig TV kameralarına takılan bu pozisyon ise akıllarda soru işaretleri bıraktı.