Fenerbahçe Kafilesine Şok Saldırı Sonrası Ortaya Çıkan Gerçekler Adeta Şok Etti!

Fenerbahçe Kafilesine Şok Saldırı Sonrası Ortaya Çıkan Gerçekler Adeta Şok Etti!
Fenerbahçe otobüsüne saldırının yapıldığı yer ve şoförün hedef alınması, saldırganların hedefinin bir katliam olduğunu düşündürüyor. Fenerbahçe Otobüsüne Saldırıda Amaç Herkesi Öldürmek Miydi? Saldırganlar, Fenerbahçe otobüsüne, Araklı girişindeki köprüden geçerken ateş açtı. Bilincini yitiren şöförü farkedip otobüsü son anda durduran olmasagüvenlik görevlisi olmasa, otobüs belki de denize uçacaktı. Bilincini yitiren şöförü farkedip otobüsü son anda durduran güvenlik görevlisi , otobüs belki de denize uçaca

Fenerbahçe otobüsüne saldırının yapıldığı yer ve şoförün hedef alınması, saldırganların hedefinin bir katliam olduğunu düşündürüyor. Fenerbahçe Otobüsüne Saldırıda Amaç Herkesi Öldürmek Miydi? Saldırganlar, Fenerbahçe otobüsüne, Araklı girişindeki köprüden geçerken ateş açtı. Bilincini yitiren şöförü farkedip otobüsü son anda durduran olmasagüvenlik görevlisi olmasa, otobüs belki de denize uçacaktı. Bilincini yitiren şöförü farkedip otobüsü son anda durduran güvenlik görevlisi , otobüs belki de denize uçacaktı. NTV Spor Muhabiri Onur Tuğrul, Fenerbahçe otobüsüne Araklı ilçesi girişindeki köprüde ateş açıldığı bilgisini verdi.

Saldırganlar, Fenerbahçe otobüsüne, Sürmene ilçesi sınırları içerisinde köprüden geçerken ateş açtı. Bilincini yitiren şöförü farkedip otobüsü son anda durduran güvenlik görevlisi olmasa, otobüs belki de denize uçacaktı.

 

NTV Spor Muhabiri Onur Tuğrul, Fenerbahçe otobüsüne köprüde ateş açıldığı bilgisini verdi.

 

Saldırıda şöför yaralanıp bilincini yitirince, otobüsü Fenerbahçe güvenlik görevlisi durdurdu. Eğer otobüs durdurulamasa takla atması hatta denize uçması muhtemeldi.

 

Bu durumda da şu anki haliyle dahi kabul edilemez olan saldırı boyutlarının düşünülmek bile istenmeyeceği bir hale dönüşebilecekti.NTV Spor