Fenerbahçe Kafilesini Kurşun Yağmuruna Tuttular Facia Kıl Payı Ucuz Atlatıldı!

Fenerbahçe Kafilesini Kurşun Yağmuruna Tuttular Facia Kıl Payı Ucuz Atlatıldı!
Ülkenin önde gelen spor ve ulusal gazeteleri, saldırı ile ilgili okuyucularına uyarı niteliğinde bilgiler verirken bunun Türk futbolu için kara bir gün olduğunu belirttiler. Fenerbahçe kafilesinin uğradığı silahlı saldırıdan sonra, İspanya, Almanya, ABD başta olmak üzere tüm dünya bu saldırıyı konuştu. Fenerbahçe kafilesinin yaşadığı saldırı, İspanya, Almanya, ABD başta olmak üzere tüm dünyada gündem yarattı Dış basındaki haber merkezleri, Fenerbahçe otobüsüne yapılan saldırıyı son dakika gelişmesi olarak o

Ülkenin önde gelen spor ve ulusal gazeteleri, saldırı ile ilgili okuyucularına uyarı niteliğinde bilgiler verirken bunun Türk futbolu için kara bir gün olduğunu belirttiler. Fenerbahçe kafilesinin uğradığı silahlı saldırıdan sonra, İspanya, Almanya, ABD başta olmak üzere tüm dünya bu saldırıyı konuştu. Fenerbahçe kafilesinin yaşadığı saldırı, İspanya, Almanya, ABD başta olmak üzere tüm dünyada gündem yarattı Dış basındaki haber merkezleri, Fenerbahçe otobüsüne yapılan saldırıyı son dakika gelişmesi olarak okuyucularına duyurdu. İspanyol futbolseverler de yabancı futbolculara Türkiye'ye gitmemesi çağrısında bulundular.

İspanyol futbolseverler de yabancı futbolculara Türkiye'ye gitmemesi çağrısında bulundular.

 

Marca gazetesi, "Mermilerle Fenerbahçe kafilesine saldırdılar" başlığı altında araç şoförünün vurulduğunu ancak hayati tehlikesi olmadığını yazdı. Gazete, bu kurşunların Türk futbolunda yeni bir dönem açtığını da vurgulayarak, yetkililerden acil önlemler almasını istedi.

 

As gazetesi, "Fenerbahçe otobüsüne kurşun yağmuru" başlığını attı. Gazete iki kulübün de şike olaylarından gelen geçmiş bir davası olduğunu hatırlatarak bu olaydan kimsenin ölmemesinin büyük bir şans olduğunu ifade etti.

 

El Mundodeportivo gazetesi "5-1 galibiyetten sonra Fenerbahçe kafilesi silahlı saldırıya uğradı" başlığında şoförün yaralandığını ancak hayati tehlikesinin olmadığını kaydetti. Gazete ayrıca, Fenerbahçe ile Trabzonspor arasındaki düşmanlığa da değinerek bu iki takım taraftarlarının daha önceleri de çok sayıda olaylar çıkardığına dikkat çekti.

 

El Pais gazetesi "Türk futbolunda şiddet" manşetini attı. İspanya'nın dünyaca ünlü fikir ve siyasi gazetesi El Pais, Trabzon havaalanına giderken kurşunların hedefine uğrayan Fenerbahçe'nin Türk futbolunda yeni bir dönem açtığını işaret etti. Ülkenin diğer önemli siyasi gazetesi El Mundo ise, "Fenerbahçe kurşunlara hedef oldu" başlığını seçti. Gazete bu olayların durması için bir çağrıda yaparak herkesin acilen harekete geçmesini istedi.