Fenerbahçe O Süper Yıldız Futbolcuya Kancayı Taktı!

Fenerbahçe O Süper Yıldız Futbolcuya Kancayı Taktı!
Galatasaray'da hem teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun hem de başkan adaylarının transfer listesindeki ilk isim olan Fernandao için kaynak hazırlanmış durumda. Mevcut yönetim, 5 milyon Euro'yu gözden çıkardı. Adı hem Fenerbahçe hem de Galatasaray ile anılan Bursaspor'un yıldızı Fernandao için Fenerbahçe'den flaş bir hamle geldi. Fenerbahçe flaş bir hamle yaparak Fernandao'nun menajeriyle görüştü. Fenerbahçe, Hamza Hamzaoğlu'nun çok istediği Brezilyalıyı Galatasaray'a kaptırmamak için gizlice harekete geçti

Galatasaray'da hem teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun hem de başkan adaylarının transfer listesindeki ilk isim olan Fernandao için kaynak hazırlanmış durumda. Mevcut yönetim, 5 milyon Euro'yu gözden çıkardı. Adı hem Fenerbahçe hem de Galatasaray ile anılan Bursaspor'un yıldızı Fernandao için Fenerbahçe'den flaş bir hamle geldi. Fenerbahçe flaş bir hamle yaparak Fernandao'nun menajeriyle görüştü. Fenerbahçe, Hamza Hamzaoğlu'nun çok istediği Brezilyalıyı Galatasaray'a kaptırmamak için gizlice harekete geçti ve bu futbolcunun menajeriyle görüştü.

 

Silahlı saldırıyla sarsılan Fenerbahçe bir yandan bu olayın etkisinden kurtulmaya çalışırken bir yandan da çok önemli transfer hamleleri yapıyor. Sarı-lacivertli ekibin, Bursaspor'un kiralık golcüsü Fernandao için ciddi adımlar attığı öğrenildi. F.Bahçe'nin, İstanbul'a gelen Brezilyalı futbolcunun menajeri Eduardo Uram'la görüştüğü belirlendi. Kamuoyundan gizlenen görüşmenin olumlu geçtiği bildirilirken, tarafların temel konularda anlaşma sağladığı ifade edildi. G.Saray'ın hocası Hamza Hamzaoğlu'nun da istediği 28 yaşındaki Fernandao'nun bonservisi Atletico Paranaense'de. Brezilya kulübüyle mukavelesi 2016'da bitecek golcü futbolcunun sözleşmesinde "5 milyon euro'ya serbest kalır" maddesi var. F.Bahçe'nin 5 milyon euro'nun yanı sıra Fernandao'ya da 2 milyon euro imza parası vermeye hazır olduğu kaydedildi. Bursa yönetimi ise "Fernandao'da satın alma opsiyonu bizde. Sezon sonu karar vereceğiz" demişti.