FENERBAHÇE'de Olay Yaratan Şok Bomba Transfer Atağı!

FENERBAHÇE'de Olay Yaratan Şok Bomba Transfer Atağı!
Fenerbahçe'de yeni sezon için transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Fenerbahçe'nin efsanevi eski oyuncusu Alex De Souza vatandaşı Fernandao'yu Fenerbahçe'ye getiriyor. Bursaspor'un yıldız golcüsü Fernandao'nun menajeri, Fenerbahçe'yle temasa geçmek için yaşayan efsane Alex de Souza'ya başvurdu. Her şey Fernandao'nun FIFA Menajeri Eduardo Uram'ın, arkadaşı Alex'e mesaj atmasıyla başladı. Bursaspor'un yıldız golcüsü Fernandao'nun menajeri, F.Bahçe'yle temasa geçmek için tanıdık bir isme başvurdu! Fen

Fenerbahçe'de yeni sezon için transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Fenerbahçe'nin efsanevi eski oyuncusu Alex De Souza vatandaşı Fernandao'yu Fenerbahçe'ye getiriyor. Bursaspor'un yıldız golcüsü Fernandao'nun menajeri, Fenerbahçe'yle temasa geçmek için yaşayan efsane Alex de Souza'ya başvurdu. Her şey Fernandao'nun FIFA Menajeri Eduardo Uram'ın, arkadaşı Alex'e mesaj atmasıyla başladı. Bursaspor'un yıldız golcüsü Fernandao'nun menajeri, F.Bahçe'yle temasa geçmek için tanıdık bir isme başvurdu! Fenerbahçe'nin efsane ismi Alex de Souza, transfer görüşmesi için Mahmut Uslu'nun telefonunu Fernandao'nun menajerine verdi. Sarı lacivertli kulübün efsane futbolcularından biri olan Alex de Souza, Fernandao için Mahmut Uslu ile görüştü.

Brezilyalının Menajeri Eduardo Uram, "Galatasaray ve Fenerbahçe'yle görüştüğümüz konusunda yorum yapmayacağım. Ancak biz sezon sonunda görüşmeye açığız" dedi. Uram, "Fernandao kararını verdi. Şu anda transferi düşünmüyor. Sadece iyi futbol oynamak ve takımına yardımcı olmak istiyor. Bursaspor'da kiralık olarak oynuyor. Sezon sonunda kulübü Atletico Paranaense ile de oturup konuşacağız. Ama şunu size net olarak söyleyebilirim: Fernandao, Türkiye'de oynamak istiyor. Çok mutlu ve kendisine gösterilen ilgiden oldukça memnun" diye konuştu.