Fenerbahçeden Ezeli Rakibi Galatasaray'a Bomba Şampiyonluk Motivasyonu!

Fenerbahçeden Ezeli Rakibi Galatasaray'a Bomba Şampiyonluk Motivasyonu!
Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, kalan 9 maç öncesi futbolcularını geçen yılın şampiyonluk görüntüleriyle motive etti. 1 saat önce. Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Ç.Rizespor maçı öncesi motivasyon toplantılarına hız verdi. Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Ç.Rizespor maçı öncesi motivasyon toplantılarına hız verdi. Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, kalan 9 maç öncesi futbolcularını geçen yılın şampiyonluk görüntüleriyle motive etti. Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, kalan 9 maç öncesi futbolcularını geçen yılın şampiyonluk görüntüleriyle motive etti. 1 saat önce. Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Ç.Rizespor maçı öncesi motivasyon toplantılarına hız verdi. Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Ç.Rizespor maçı öncesi motivasyon toplantılarına hız verdi. Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, kalan 9 maç öncesi futbolcularını geçen yılın şampiyonluk görüntüleriyle motive etti. Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, kalan 9 maç öncesi futbolcularını geçen yılın şampiyonluk görüntüleriyle motive etti. Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Ç.Rizespor maçı öncesi motivasyon toplantılarına hız verdi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Ç.Rizespor maçı öncesi motivasyon toplantılarına hız verdi. Samandıra'da sadece futbolcuları katıldığı bir toplantı düzenlenirken, konu şampiyonluk yarışında kalan 9 maçtı. Takıma bu sezonun ilk yarısında derbilerin ardından gösterilen performansı ve sonunda ortaya çıkan tabloyu gösteren Kartal, "İlk yarıda derbilerin ardından yükselişimiz başladı ve devre arasına lider girdik. Şimdi yine 9 finalimiz var. 9 maçı kazanırsak, bu kez lider değil şampiyon olacağız. Camiamız için önemli olan 4. yıldızı takacağız. Sizin bunu başaracağınıza inancım tam. Yeter ki sahada mücadele ederken yüzde 100 konsantre olun. Biz istersek, şampiyonluğu elimizden kimse alamaz" dedi.

 

GALATASARAY MAÇINI İZLETTİ VE "YAPTINIZ YİNE YAPARSINIZ" DEDİ

 

Tecrübeli teknik adam, bu toplantıda takıma nostaljik görüntüler de izletti. Kartal, 2010-11 ve 2013-14 sezonlarında kazanılan şampiyonluklar ile Ağustos ayında G.Saray'ı yenerek alınan Süper Kupa sonrası yaşanan sevinçleri tüm takıma gösterdi. Her futbolcunun tek tek sevinçleri de detaylı bir şekilde barkovizyona yansıtıldı. Bu görüntüler futbolcular arasında espri konusu olurken, herkesin birbirine takılmasıyla bir hayli neşeli sahneler yaşandı. Kartal, "İşte bu tabloyu ortaya siz çıkardınız. Yine başarmamanız için hiçbir sebep yok" diyerek toplantıyı bitirdi.