Fenerbahçeden Şoke Eden Bomba Talep Futbol Gündemini Çalkaladı!

Fenerbahçeden Şoke Eden Bomba Talep Futbol Gündemini Çalkaladı!
Trabzon'daki silahlı saldırı nedeniyle Mersin İdmanyurdu ve Bursaspor maçları ertelenen Fenerbahçe'de futbolcular, yeni bir talepte bulundu.Sarı-lacivertli futbolcular, "Olaylardan tüm takım çok etkilendi. "Zor kendimize geliriz" dediler ve kupadaki Mersin, ligdeki Bursaspor maçlarının yanı sıra Eskişehirspor karşılaşmasının da ertelenmesi gerektiğini söylediler. Trabzon'daki silahlı saldırı nedeniyle Mersin İdmanyurdu ve Bursaspor maçları ertelenen Fenerbahçe'de futbolcular, yeni bir talepte bulundu. Rizes

Trabzon'daki silahlı saldırı nedeniyle Mersin İdmanyurdu ve Bursaspor maçları ertelenen Fenerbahçe'de futbolcular, yeni bir talepte bulundu.Sarı-lacivertli futbolcular, "Olaylardan tüm takım çok etkilendi. "Zor kendimize geliriz" dediler ve kupadaki Mersin, ligdeki Bursaspor maçlarının yanı sıra Eskişehirspor karşılaşmasının da ertelenmesi gerektiğini söylediler. Trabzon'daki silahlı saldırı nedeniyle Mersin İdmanyurdu ve Bursaspor maçları ertelenen Fenerbahçe'de futbolcular, yeni bir talepte bulundu. Rizespor maçı dönüşü silahlı saldırıya uğrayan Fenerbahçe, kupa ve ligde birer maçının ertelenmesi sonrası Eskişehirspor ile oynanacak olan maçın da ertelenmesini talep etti.
Habertürk'ün haberine göre; Fenerbahçeli futbolcular, Trabzon'da yaşanan şok olayla ilgi olarak aralarında şu değerlendirmeyi yaptılar:
1-Otobanın sadece o bölümünde ışıklar yanmıyordu.

2-İki otobüs olmasına rağmen takım otobüsünün hangisi olduğunu biliyorlardı. Şarampole yakın bir yerde olayın olmasını özellikle istediler. Aracın takla atmasını istediler.
3- Fenerbahçe 'nin Rize deplasmanında uğradığı silahlı saldırı sarı-lacivertli camiayı kelimenin tam anlamıyla allak bullak etti. Özellikle de talihsiz olayın içerisinde bulunan futbolcuları.
4-Futbol takımında moraller sıfır. Futbolcular, bu şartlar altında sahaya çıkıp mücadele etmelerinin imkansız olduğu görüşündeler. Bu düşüncelerini de başkan Aziz Yıldırım, yöneticiler Mahmut Uslu ve Deniz Tolga Aytöre ile yaptıkları toplantıda dile getirdiler. Futbolcular, dün gruplar halinde kulüp binasına giderken saatler boyunca durum değerlendirmesi yapıldı.
5-Sarı-lacivertli futbolcular, "Olaylardan tüm takım çok etkilendi. "Zor kendimize geliriz" dediler ve kupadaki Mersin İdmanyurdu, ligdeki Bursaspor maçlarının yanı sıra Eskişehirspor karşılaşmasının da ertelenmesi gerektiğini söylediler.