Fenerbahçeli İki Süper Yıldız Şok Beyanatlarla Adeta BOMBALADI!

Fenerbahçeli İki Süper Yıldız Şok Beyanatlarla Adeta BOMBALADI!
Fenerbahçeli futbulcular basın mensuparının sorularını yanıtladılar. Çok önemli açıklamalarda bulundular. Lig maratonunda son düzlüğe giriliyor. Kaldı 9 hafta. Kim şampiyon olacak, kimler düşecek göreceğiz. Bu sezon ligin tadı yok. Passolig çıktı çıkalı belki olaylar, kavga dövüş azaldı ama maçların neredeyse hepsinin taraftarlardan yoksun oynandığı bir gerçek. F.Bahçe'nin iki yıldızı Bekir İrtegün ile Alper Potuk, kulüp sponsorlarından Lukoil'in TÜYAP'daki Petroleum İstanbul Fuarı'ndaki standını ziyaret et

Lig maratonunda son düzlüğe giriliyor. Kaldı 9 hafta. Kim şampiyon olacak, kimler düşecek göreceğiz. Bu sezon ligin tadı yok. Passolig çıktı çıkalı belki olaylar, kavga dövüş azaldı ama maçların neredeyse hepsinin taraftarlardan yoksun oynandığı bir gerçek. Fenerbahçeli futbolculardan Alper Potuk ve Bekir İrtegün, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen Petroleum İstanbul Fuarı'nda, sarı-lacivertli kulübün sponsorlarından Lukoil'in standını ziyaret etti. Sarı Lacivert forma giyen Bekir İrtegün ile Alper Potuk, Çaykur Rizespor öncesi değerlendirmelerde bulundu. Fenerbahçeli futbolcular Bekir İrtegün ve Alper Potuk, sponsor firma Lukoil'in Petroleum İstanbul Fuarı'nda yer alan standını ziyaret ettiler. Sarı-lacivertli oyuncular, burada basın mensuplarına açıklamalar yaptı.

F.Bahçe'nin iki yıldızı Bekir İrtegün ile Alper Potuk, kulüp sponsorlarından Lukoil'in TÜYAP'daki Petroleum İstanbul Fuarı'ndaki standını ziyaret etti. İki yıldız burada basının sorularını da yanıtladı. Bekir şampiyonluğun Anadolu maçlarından geçtiğini belirterek, "Hata yapan geride kalacak. Hata yapanın biz olmasını istemiyoruz. Derbilerimiz bitti ama ben her zaman şampiyonluğun Anadolu maçlarından geçtiğini savunuyorum. İyi bir seri yakalarsak ipi göğüsleriz" diye konuştu.