Fenerbahçeli Yıldıza Dudak Uçuklatan Bomba Süper Çılgın Teklif!

Fenerbahçeli Yıldıza Dudak Uçuklatan Bomba Süper Çılgın Teklif!
İngiltere Premier Lig takımlarından Everton, Fenerbahçeli Meireles'i transfer etmek için 4,5 milyon euro'yu özden çıkardı. Everton, Fenerbahçeli Meireles'i İstiyor. Yeni sezonun transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe yönetimine İngiltere'den sürpriz bir teklif geldiği ortaya çıktı. Meireles'e Ada'dan teklif var. Raul Meireles'i kadrosuna katmak isteyen Everton'ın Sarı-Lacivertli kulübün kapısını resmen çaldığı öğrenildi. Fenerbahçe yönetimi teklife sıcak baksa da lig bitimine kadar olumlu ya da olumsuz

İngiltere Premier Lig takımlarından Everton, Fenerbahçeli Meireles'i transfer etmek için 4,5 milyon euro'yu özden çıkardı. Everton, Fenerbahçeli Meireles'i İstiyor. Yeni sezonun transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe yönetimine İngiltere'den sürpriz bir teklif geldiği ortaya çıktı. Meireles'e Ada'dan teklif var. Raul Meireles'i kadrosuna katmak isteyen Everton'ın Sarı-Lacivertli kulübün kapısını resmen çaldığı öğrenildi. Fenerbahçe yönetimi teklife sıcak baksa da lig bitimine kadar olumlu ya da olumsuz bir yanıt vermeme kararı aldı. Fakat sezon sonunda Portekizli futbolcuyla yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Raul Meireles'i kadrosuna katmak isteyen Everton'ın Sarı-Lacivertli kulübün kapısını resmen çaldığı öğrenildi. Alınan bilgilere göre Everton, Raul Meireles için Fenerbahçe'ye 4.5 milyon Euro'luk teklifte bulundu.2012-2013 sezonunun başında çok büyük umutlarla Chelsea'den transfer edilen Meireles'in performansından memnun olmayan Sarı- Lacivertliler'in Portekizli yıldızla yolları ayırmayı planladığı konuşuluyordu. Fakat Everton'dan resmi teklif alan Fenerbahçe'nin sezon sonuna kadar olumlu ya da olumsuz bir yanıt vermeyeceği öğrenildi.

Yönetimin hem Raul Meireles'in konsantrasyonunu düşürmemek hem de lig bitiminde oluşacak tabloya göre daha sağlıklı karar verebilmek için böyle bir tutum içinde olacağı ifade ediliyor.