Fikret Orman Şok Beyanatlarla Adeta Bombaladı!

Fikret Orman Şok Beyanatlarla Adeta Bombaladı!
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yapımı devam eden yeni stat Vodafone Arena'ya şampiyon olarak gireceklerini söyledi.Orman, camiaya ve taraftarlara seslendi.Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "Vodafone Arena'ya şampiyon olarak gireceğiz ve önümüzdeki yıllarda daha nice başarılara hep birlikte imza atacağız" dedi. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yapımı devam eden yeni stat Vodafone Arena'ya şampiyon olarak gireceklerini söyledi. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, bu sezon UEFA Avrupa Ligi çeyrek fi

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yapımı devam eden yeni stat Vodafone Arena'ya şampiyon olarak gireceklerini söyledi.Orman, camiaya ve taraftarlara seslendi.Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "Vodafone Arena'ya şampiyon olarak gireceğiz ve önümüzdeki yıllarda daha nice başarılara hep birlikte imza atacağız" dedi. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yapımı devam eden yeni stat Vodafone Arena'ya şampiyon olarak gireceklerini söyledi. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, bu sezon UEFA Avrupa Ligi çeyrek final mücadelesinde Club Brugge'ye elenmelerine rağmen oyuncuları ile gurur duyduğunu belirterek, “İnanıyorum ki Avrupa'da kupa kazanacağımız yıllar çok uzak değil.” dedi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Spor Toto Süper  Lig'de şampiyonluğun en büyük adayı olduklarını ve yeni statları Vodafone  Arena'ya şampiyon olarak gideceklerini öne sürdü.

 

Fikret Orman, Beşiktaş Dergisi'nin nisan ayı sayısında yer alan  yazısında, Avrupa kupalarından elendiklerini hatırlatarak, şu ifadeleri kullandı:

 

"Avrupa maceramız bitse de, bizim için çok önemli bir kulvar olan  ligde halen şampiyonluğun en güçlü adayı biziz. Genç ve kaliteli takımımız,  geçtiğimiz ay yaşadığı puan kayıplarına rağmen, sizlere sözünü verdiğimiz  başarılara doğru adım adım ilerlemektedir. Hem Beşiktaşımızın hem de Türk  futbolunun gelecek yıllarının garantisi olan ekibimiz, şampiyonluk yarışında  hedefe ulaşmak için mücadelesini sürdürmektedir."

 

Bu zorlu maratonda taraftarların desteğinin, zaferlere ulaşmalarında  önemli etken olacağını kaydeden Orman, yazısında daha sonra şu görüşleri aktardı: "Bu güç, yüreği siyah-beyaz renklerimiz için atan, tertemiz geçmişini  bir onur madalyası olarak göğsünde gururla taşıyan Beşiktaşlıların hesapsız  sevgisinden ibarettir. Sizlerden isteğim, her maçın bir final havasında olduğu bu  dönemde tribünlerdeki coşkulu desteğinizi sonuna kadar sürdürerek, takımımızın  aleyhine sonuçlanacak gelişmelere karşı çok dikkatli olmanızdır. Kalan tüm  maçlarımızın sessizlikle değil, siz büyük Beşiktaş taraftarının kartal yüreğinden  gelen yaratıcı ve coşkulu tezahüratlarıyla, dünya rekoru kırdığı görüntülerdeki  gibi anılmasını istiyoruz. Yeni stadımız Vodafone Arena'ya şampiyon olarak gireceğiz ve önümüzdeki yıllarda daha nice başarılara hep birlikte imza atacağız."