Fikret Ormandan şoke eden bomba açıklamalar

Fikret Ormandan şoke eden bomba açıklamalar
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe kafilesine yapılan silahlı saldırının üzücü olduğunu belirterek, Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarının ertelenmesinin ise bu tür olaylara prim verebileceğini söyledi. Fenerbahçe kafilesine yapılan silahlı saldırının üzücü olduğunu belirten Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, lig ve kupa maçlarının ertelenmesinin ise bu tür olaylara prim verebileceğini söyledi. Beşiktaş Belediyesi'nde gerçekleştirilen imza töreninde Akatlar Kültür ve Spor Merkezi, siyah-bey

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe kafilesine yapılan silahlı saldırının üzücü olduğunu belirterek, Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarının ertelenmesinin ise bu tür olaylara prim verebileceğini söyledi. Fenerbahçe kafilesine yapılan silahlı saldırının üzücü olduğunu belirten Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, lig ve kupa maçlarının ertelenmesinin ise bu tür olaylara prim verebileceğini söyledi. Beşiktaş Belediyesi'nde gerçekleştirilen imza töreninde Akatlar Kültür ve Spor Merkezi, siyah-beyazlı kulübe devredildi. Tesisin 3 yıllığına devri için Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ile Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, protokol imzaladı.

“Başakşehir maçı zor bir maçtı. Dün iyi bir ekiple oynadık, atmamız lazımdı atamadık. Sağlık olsun, önümüzde çok puan var. Beşiktaş rotasında devam ediyor. Buraya kadar zorluklarla geldik bundan sonra da kolay kolay bırakma niyetimiz yoktur. Takımımız kaliteli bir ekipten kurulmuştur bundan sonra da daha başarılı olacağına inanıyorum. Hakem hatalarının organize hata olduğunu düşünmüyorum. Yusuf Namoğlu eski Beşiktaş Belediye Başkanıydı. Onun olduğu yerde böyle şeylerin mümkün olmadığını düşünüyorum. Hakemler iyi niyetli olmalı. Sonuçta MHK'nin elindeki hakem havuzu da bu onlar da ellerinden geleni yapmaya çalışıyor.

Dünkü maçta penaltı verilmemiş. Verilse 1-0 olacak belki Başakşehir gol atacak belki biz atacağız. Hakem hataları da bireysel hatalar ve futbolun içinde olan bir şey bunlar. Futbolcular bireysel hatalardan daha fazla profesyonelce maçlarını oynayıp aldıkları paranın karşılığında maçları kazanmaları lazım. Hakeme bağlamak bu işleri başka yere götürmek kolaycılık. Bizim görevimiz Beşiktaşlı olarak pozitif katkıyı sağlamak. Golü atsaydık kesit halinde olan şeyler hakemler çok iyi niyetli olarak götürmek durumundalar MHK’nin elindeki hakem havuzu da bu onlar ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar.

Fenerbahçe'nin olayı çok vahim bir olay üzücü bir olay. Netice itibariyle spor; ahlak, dostluk kardeşlik barış bunun üzerine kurulmuştur. Bu olayın tam anlamıyla ne olduğu belli değil. Bireysel bir akıl sağlığından şüphe edilecek biri tarafından mı yapılmış yoksa terör eylemi mi içeriği belli değil. Ama ne olursa olsun sporun alet edilmesi üzücü. Ben ertelemeye karşıydım çünkü bu tarz eylemlere prim tanınmış olurdu ama kulüpler olarak bir tepki konulması gerektiği ifade edildiği için böyle bir karar alındı.”