Futbol Terörü Dur Durak Bilmiyor! Bir Şok Saldırı Daha Flaş Gelişmeler Yaşanıldı!

Futbol Terörü Dur Durak Bilmiyor! Bir Şok Saldırı Daha Flaş Gelişmeler Yaşanıldı!
Türkiye Fenerbahçe futbol takımını taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırıyla sarsılırken bir takım otobüsüne saldırı da Fransa'da gerçekleşti.Marsilya-PSG maçı öncesi bir grup Marsilyalı taraftar, konuk takım otobüsüne stat yakınlarında saldırıda bulundu. Haber. Neler oluyor? Marsilya - Paris Saint Germain maçı öncesinde misafir takımı taşıyan otobüse, Velodrome Stadı'nın yakınlarında saldırıldı. Marsilya - Paris Saint Germain maçı öncesinde konuk takımı taşıyan otobüse, Velodrome Stadı'nın yakınlarında sa

Türkiye Fenerbahçe futbol takımını taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırıyla sarsılırken bir takım otobüsüne saldırı da Fransa'da gerçekleşti. Fransa Birinci Futbol Ligi'nin (Ligue 1) 31. haftasında 3. sıradaki Marsilya'ya misafir olan Paris Saint Germain (PSG), karşılaşmayı 3-2 kazanarak liderliğini korudu. Marseille'nin hane sahipliğinde oynanan karşılaşmanın öncesinde ise olaylar vardı. Fenerbahçe futbol takımını taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırı hala tartışılırken bir takım otobüsüne saldırı da Fransa'da gerçekleşti. Fransa Lig 1'de haftanın en önemli maçında, Paris SG ile Marseille maçı öncesinde olaylar yaşandı.

Fransa Lig 1'de haftanın en önemli maçında, Paris SG ile Marseille maçı önceside olaylar yaşandı. Karşılaşmanın oynanacağı Marseille'nin stadyumu Velodrome'ye yakın bir noktada PSG takımını taşıyan otobüse meşale, taş ve golf topuyla saldırı düzenlendi. Saldırı sonucunda otobüsün bazı camları kırılırken yaralı olmadığı bildirildi.