Futbol Terörü Dur Durak Bilmiyor! O Futbol Takımına Şok Saldırı Flaş Anlar Yaşanıldı

Futbol Terörü Dur Durak Bilmiyor! O Futbol Takımına Şok Saldırı Flaş Anlar Yaşanıldı
Türkiye Fenerbahçe futbol takımını taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırıyla sarsılırken bir takım otobüsüne saldırı da Fransa'da gerçekleşti. Fransa Birinci Futbol Ligi'nin (Ligue 1) 31. haftasında 3. sıradaki Marsilya'ya misafir olan Paris Saint Germain (PSG), karşılaşmayı 3-2 kazanarak liderliğini korudu. Marseille'nin hane sahipliğinde oynanan karşılaşmanın öncesinde ise olaylar vardı. Fenerbahçe futbol takımını taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırı hala tartışılırken bir takım otobüsüne saldırı da F

Türkiye Fenerbahçe futbol takımını taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırıyla sarsılırken bir takım otobüsüne saldırı da Fransa'da gerçekleşti. Fransa Birinci Futbol Ligi'nin (Ligue 1) 31. haftasında 3. sıradaki Marsilya'ya misafir olan Paris Saint Germain (PSG), karşılaşmayı 3-2 kazanarak liderliğini korudu. Marseille'nin hane sahipliğinde oynanan karşılaşmanın öncesinde ise olaylar vardı. Fenerbahçe futbol takımını taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırı hala tartışılırken bir takım otobüsüne saldırı da Fransa'da gerçekleşti. Fransa Lig 1'de haftanın en önemli maçında, Paris SG ile Marseille maçı öncesinde olaylar yaşandı.

Fransa Lig 1'de haftanın en önemli maçında, Paris SG ile Marseille maçı önceside olaylar yaşandı. Karşılaşmanın oynanacağı Marseille'nin stadyumu Velodrome'ye yakın bir noktada PSG takımını taşıyan otobüse meşale, taş ve golf topuyla saldırı düzenlendi. Saldırı sonucunda otobüsün bazı camları kırılırken yaralı olmadığı bildirildi.