Galatasaray'a Bomba Piyango Vurdu! Bir Taşla İki Kuş Misali!

Galatasaray'a Bomba Piyango Vurdu! Bir Taşla İki Kuş Misali!
Galatasaray'da istikbali belirsiz isimlerin başında gelen ve ilk sezonunda sarı-kırmızılı forma altında bir türlü beklenen performansı göstermeyen Blerim Dzemaili'nin, sezon sonunda ayrılacağı iddia edildi. Serie A ekiplerinden Fiorentina, Galatasaray'da fazla forma şansı bulamayan Blerim Dzemaili için 6 milyon euroyu gözden çıkardı. Sezon başında Pandev ile birlikte Napoli'den transfer edilen Dzemaili, henüz beklentileri karşılaşmış değil. Galatasaray'da geleceği belirsiz isimlerin başında gelen ve ilk sez

Galatasaray'da istikbali belirsiz isimlerin başında gelen ve ilk sezonunda sarı-kırmızılı forma altında bir türlü beklenen performansı göstermeyen Blerim Dzemaili'nin, sezon sonunda ayrılacağı iddia edildi. Serie A ekiplerinden Fiorentina, Galatasaray'da fazla forma şansı bulamayan Blerim Dzemaili için 6 milyon euroyu gözden çıkardı. Sezon başında Pandev ile birlikte Napoli'den transfer edilen Dzemaili, henüz beklentileri karşılaşmış değil. Galatasaray'da geleceği belirsiz isimlerin başında gelen ve ilk sezonunda sarı-kırmızılı forma altında bir türlü beklenen performansı göstermeyen Blerim Dzemaili'nin, sezon sonunda ayrılacağı iddia edildi. Galatasaray'a büyük piyango vurduFiorentina'nın, Galatasaray'da hayal kırıklığı yaşatan Dzemaili'yi kadrosuna katmak için 6 milyon Euro'yu gözden çıkardığı ileri sürüldü.
Sarı-kırmızılı forma altında bir türlü beklentileri karşılayamayan ve sezon sonunda iyi bir teklif gelmesi halinde yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Blerim Dzemaili'ye talip var.
İtalyan basını, Fiorentina Kulübü'nün, İsviçreli orta sahayı renklerine bağlamak istediğini yazdı. Mor Menekşeler'in, Ocak ayında da gündeme gelen Dzemaili için 6 milyon Euro'luk teklifte bulunacağını belirtti.
Galatasaray , sezon başında eski teknik direktörü Cesare Prandelli'nin raporu doğrultusunda Napoli'den 2 milyon 350 bin Euro bonservis bedeli karşılığında transfer ettiği Dzemaili ile Mayıs 2017'ye kadar sözleşme imzalamıştı.