Galatasaray'da Amrabat Piyangosu Bomba Gelişmeler!

Galatasaray'da Amrabat Piyangosu Bomba Gelişmeler!
Galatasaray'da bir türlü isteneni veremeyen Faslı yıldız Nordin Amrabat İspanya'nın Malaga takımında gösterdiği performans ile La Liga ekiplerinin gözdesi haline geldi. Malaga'nın 3.5 milyon euro satın alma opsiyonu bulunan Galatasaraylı Amrabat için, Sevilla'nın teklifi de belli oldu. Malaga'nın 3.5 milyon euro satın alma opsiyonu bulunan Galatasaraylı Amrabat için, Sevilla'nın teklifi de belli oldu. Galatasaray'dan kiralık olarak İspanya'nın Malaga takımında forma giyen Nordin Amrabat için aynı ülkenin bi

Galatasaray'da bir türlü isteneni veremeyen Faslı yıldız Nordin Amrabat İspanya'nın Malaga takımında gösterdiği performans ile La Liga ekiplerinin gözdesi haline geldi. Malaga'nın 3.5 milyon euro satın alma opsiyonu bulunan Galatasaraylı Amrabat için, Sevilla'nın teklifi de belli oldu. Malaga'nın 3.5 milyon euro satın alma opsiyonu bulunan Galatasaraylı Amrabat için, Sevilla'nın teklifi de belli oldu. Galatasaray'dan kiralık olarak İspanya'nın Malaga takımında forma giyen Nordin Amrabat için aynı ülkenin bir başka takımı devreye girdi. Galatasaray'da bir türlü isteneni veremeyen Faslı yıldız Nordin Amrabat İspanya'nın Malaga takımında gösterdiği performans ile La Liga ekiplerinin gözdesi haline geldi.

Galatasaray'da bir türlü isteneni veremeyen Faslı yıldız Nordin Amrabat İspanya'nın Malaga takımında gösterdiği performans ile La Liga ekiplerinin gözdesi haline geldi.

 

Galatasaray'dan kiralık olarak İspanya'nın Malaga takımında forma giyen Nordin Amrabat için aynı ülkenin bir başka takımı devreye girdi.

 

Ülkenin önde gelen ekiplerinden Sevilla'nın, Faslı futbolcuya ilgisinin ortaya çıkmasının ardından, Endülüs ekibinin şimdi de oyuncu için gözden çıkardığı miktarı belirlediği ortaya çıktı.

 

Estadio Deportivo'nun haberine göre, Malaga'nın 3.5 milyon euro satın alma opsiyonu bulunan 27 yaşındaki futbolcu için Sevilla, 4 milyon euro ile Galatasaray'ın kapısını çalacak. Bu sezon La Liga'da 21 maçta forma giyen Amrabat 5 gol, 3 asistlik bir performansa imza attı.