Galatasaray'da Olay Yaratan Şok Bomba Transfer!

Galatasaray'da Olay Yaratan Şok Bomba Transfer!
Devre arasında Akhisar Belediye'den Bilal Kısa'yı transfer etmek için girişimde bulunan ancak daha sonra yarım sezon için bonservisine para ödemek istemeyen Galatasaray, bu transferi sezon sonuna bırakmıştı. Bir taraftan 4. yıldız mücadelesi veren Galatasarayda, başka taraftan yönetim gelecek sezon için transfer çalışmaları yapmakda . Bir taraftan 4. yıldız mücadelesi veren Galatasaray'da, diğer taraftan yönetim gelecek sezon için transfer çalışmaları yapıyor. Sarı-Kırmızılılar bu iki futbolcu ile her konud

Devre arasında Akhisar Belediye'den Bilal Kısa'yı transfer etmek için girişimde bulunan ancak daha sonra yarım sezon için bonservisine para ödemek istemeyen Galatasaray, bu transferi sezon sonuna bırakmıştı. Bir taraftan 4. yıldız mücadelesi veren Galatasarayda, başka taraftan yönetim gelecek sezon için transfer çalışmaları yapmakda . Bir taraftan 4. yıldız mücadelesi veren Galatasaray'da, diğer taraftan yönetim gelecek sezon için transfer çalışmaları yapıyor. Sarı-Kırmızılılar bu iki futbolcu ile her konuda anlaşma sağladı ve ön protokol yapıldı. Galatasaray 31 Mayıs'ta sözleşmesi bitecek olan bu iki futbolcuya 1 Haziran'dan sonra resmi sözleşmeyi imzalatacak. Bir taraftan 4. yıldız için şampiyonluk mücadelesi veren Galatasaray'da, diğer taraftan yönetim gelecek sezon için transfer çalışmaları yapıyor.

Devre arasında Akhisar Belediye'den Bilal Kısa'yı transfer etmek için girişimde bulunan ancak daha sonra yarım sezon için bonservisine para ödemek istemeyen Galatasaray, bu transferi sezon sonuna bırakmıştı. Galatasaraylı yetkililer, 31 Mayıs'ta Akhisar Belediye ile sözleşmesi sona erecek olan Bilal Kısa ve Güray Vural ile görüşme yaptı.

 

Takvim'de yer alan habere göre; Sarı-Kırmızılılar bu iki futbolcu ile her konuda anlaşma sağladı ve ön protokol yapıldı. Galatasaray 31 Mayıs'ta sözleşmesi bitecek olan bu iki futbolcuya 1 Haziran'dan sonra resmi sözleşmeyi imzalatacak.

 

ESKİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN DEVREYE GİRDİ

 

Bu transferde en büyük pay sahibi hiç şüphesiz teknik direktör Hamza Hamzaoğlu...

 

Akhisar'ı çalıştırdığı dönemde Bilal Kısa ve Güray Vural'ı yakından tanıyan Hamza hoca, bu oyuncuların transfer edilmesi için yoğun çaba sarfetti. Bilal Kısa ise devre arasında yaptığı açıklamada "Galatasaray'da oynamak istiyorum. Yeter ki kulüpler anlaşsın" demişti.