Galatasaray'da Şok Kriz Anında Sözleşme Feshedildi!

Galatasaray'da Şok Kriz Anında Sözleşme Feshedildi!
GALATASARAY 'da aylardır kadro dışı olan ve alacakları dolayısıyla kulübü mahkemeye veren Engin Baytar'ın mukavelesi resmi olarak feshedildi. Yollar ayrıldı! Geçtiğimiz yılın temmuz ayında kadro dışı bırakılan ve o tarihten bu yana çalışmalarını A2 takımıyla sürdüren Engin'in sözleşmesi resmen feshedildi. Önceki Senenin temmuz ayında kadro dışı bırakılan ve o tarihten beri çalışmalarını A2 takımıyla sürdüren Engin'in mukavelesi resmi olarak feshedildi. Galatasaray'da aylardır kadro dışı olan ve alacakları n

GALATASARAY 'da aylardır kadro dışı olan ve alacakları dolayısıyla kulübü mahkemeye veren Engin Baytar'ın mukavelesi resmi olarak feshedildi. Yollar ayrıldı! Geçtiğimiz yılın temmuz ayında kadro dışı bırakılan ve o tarihten bu yana çalışmalarını A2 takımıyla sürdüren Engin'in sözleşmesi resmen feshedildi. Önceki Senenin temmuz ayında kadro dışı bırakılan ve o tarihten beri çalışmalarını A2 takımıyla sürdüren Engin'in mukavelesi resmi olarak feshedildi. Galatasaray'da aylardır kadro dışı olan ve alacakları nedeniyle kulübü mahkemeye veren Engin Baytar'ın sözleşmesi resmen feshedildi.

Galatasaray ile Engin Baytar'ın yolları resmen ayrıldı...

Geçtiğimiz yılın temmuz ayında kadro dışı bırakılan ve o tarihten bu yana çalışmalarını A2 takımıyla sürdüren Engin'in sözleşmesi resmen feshedildi. Sarı kırmızılı kulüp, 31 yaşındaki futbolcunun mukavelesinin sonlandırıldığını Türkiye Futbol Federasyonu'na bildirdi.

 

2011-12 sezonunda Trabzonspor'dan 1.5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında transfer edilen Engin Baytar, sarı kırmızılı formaya 59 resmi maça çıkarken, 7 gol attı, 8 asist yaptı.

Bir dönem A Milli Takım'da da forma giyen Engin, özellikle kadro dışı kaldığı dönemdeki bazı davranışları nedeniyle Galatasaray camiasından büyük tepki görmüştü.

Başta kulüp başkanı Duygun Yarsuvat olmak üzere sarı kırmızılı yöneticilerin ağır dille eleştirdiği Engin Baytar, alacakları ödenmediği için geçtiğimiz ocak ayında Galatasaray'ı icraya vermişti.