Galatasarayda Şoke Eden Bomba Başkanlık Adayı Flaş Gelişmeler Yaşanıldı

Galatasarayda Şoke Eden Bomba Başkanlık Adayı Flaş Gelişmeler Yaşanıldı
Galatasaray'ın 23 Mayıs tarihinde gerçekleştireceğibaşkanlık seçiminde hala sular durulmuş gibi değil. Bu zamanakadar başkanlık adaylarında önde gelen isim Dursun ÖZBEK oluyor. Güçlü bir liste oluşturmakiçin Galatasaray camiasının ileri gelenleriyle görüştüğünübelirten Dursun Özbek, mayıs ayında yapılacak seçimlerin futbol takımını etkilemeyeceğinisöyledi, “Teknik heyet ve futbolcularımıza güveniyoruz” diyekonuştu. Galatasaray 23 Mayıs'ta çok önemli bir seçim yapacak. Ünal Aysal'ın ayrılmasından sonrayükü o

Galatasaray'ın 23 Mayıs tarihinde gerçekleştireceği başkanlık seçiminde hala sular durulmuş gibi değil. Bu zamana kadar başkanlık adaylarında önde gelen isim Dursun ÖZBEK oluyor. Güçlü bir liste oluşturmak için Galatasaray camiasının ileri gelenleriyle görüştüğünü belirten Dursun Özbek, mayıs ayında yapılacak seçimlerin futbol takımını etkilemeyeceğini söyledi, “Teknik heyet ve futbolcularımıza güveniyoruz” diye konuştu. Galatasaray 23 Mayıs'ta çok önemli bir seçim yapacak. Ünal Aysal'ın ayrılmasından sonra yükü omuzlayan Duygun Yarsuvat'a teşekkür edilecek ve Galatasaray'ı 3 yıl yönetecek başkan seçilecek. Galatasaray'ın Mayıs ayında yapacağı başkanlık seçiminde aday olacağını açıklayan mevcut yönetimin başkan yardımcısı Dursun Özbek, böyle ulvi ve şerefli bir görev için yaptığı hazırlıkların bitmek üzere olduğunu söyledi.

Galatasaray'ın Mayıs ayında yapacağı başkanlık seçiminde aday olacağını açıklayan mevcut yönetimin başkan yardımcısı Dursun Özbek, böyle ulvi ve şerefli bir görev için yaptığı hazırlıkların bitmek üzere olduğunu söyledi. Dün Galatasaray Lisesi'nde yapılan Divan Kurulu'nda açıklamalarda bulunan Dursun Özbek, gelecek hafta düzenleyeceği basın toplantısıyla adaylığını resmen açıklayacağını ifade ederek şöyle devam etti:

 

"AYSAL BENİM AĞABEYİM"

"Çok heyecanlıyım. G.Saray'da görev almak başkanlık yapmak çok heyecanlı. Bu heyecanımı hizmetime de taşımak istiyorum. Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak mesai arkadaşlarım. Çok katkı veriyorlar. Uyumlu şekilde çalışıyoruz. Beraber de olsak ayrı ayrı da olsak hiçbir şey fark etmeyecek, birbirimizi çok severiz. Bir hafta içinde her şey belli olur. Ünal Aysal benim ağabeyim. Kendisiyle bu konuyla ilgili bir görüşmem olmadı. Çok kuvvetli bir listemiz olacak." Bu arada Nisan ayı Divan Kurulu toplantısında başkanlık seçimi de yapıldı. 742 oyun 409'unu alan İrfan Aktar yeniden Divan Başkanı seçildi.