Galatasaray'ın Efsane Yıldızı Hagi'den Bomba Gelişmeler!

Galatasaray'ın Efsane Yıldızı Hagi'den Bomba Gelişmeler!
Galatasaray'ın efsane oyuncusu Romanyalı George Hagi'nin oğlu Ianis Hagi'nin yeni takımı İtalya Serie A ekiplerinden Fiorentina oluyor. Hagi'nin yeni adresi belli oldu! Galatasaray'ın efsanesi Gheorghe Hagi'nin oğlu Ianis Hagi, yeni sezonda İtalya Ligi ekiplerinden Fiorentina'da forma giyecek. Galatasaray'ın ve Romanya'nın efsane futbolcusu Gheorghe Hagi'nin 16 yaşındaki oğlu Ianis, genç yaşına rağmen birçok kulübü peşinden koşturuyor. İddialar, Ianis'in yeni adresini İtalya olarak gösteriyor. Galatasaray'ı

Galatasaray'ın efsane oyuncusu Romanyalı George Hagi'nin oğlu Ianis Hagi'nin yeni takımı İtalya Serie A ekiplerinden Fiorentina oluyor. Hagi'nin yeni adresi belli oldu! Galatasaray'ın efsanesi Gheorghe Hagi'nin oğlu Ianis Hagi, yeni sezonda İtalya Ligi ekiplerinden Fiorentina'da forma giyecek. Galatasaray'ın ve Romanya'nın efsane futbolcusu Gheorghe Hagi'nin 16 yaşındaki oğlu Ianis, genç yaşına rağmen birçok kulübü peşinden koşturuyor. İddialar, Ianis'in yeni adresini İtalya olarak gösteriyor. Galatasaray'ın efsanesi Gheorghe Hagi'nin oğlu Ianis Hagi, yeni sezonda İtalya Ligi ekiplerinden Fiorentina'da forma giyecek. Galatasaray'ın efsane adı Gheorghe Hagi'nin sahibi olduğu ve teknik direktörlüğünü yaptığı Romanya Ligi ekibi FC Viitorul Constanța'da forma giyen Ianis Hagi'nin yeni takımı belli oluyor.

Galatasaray'ın efsane ismi Gheorghe Hagi'nin sahibi olduğu ve teknik direktörlüğünü yaptığı Romanya Ligi ekibi FC Vitorul Constan?a'da forma giyen oğlu Ianis Hagi'nin yeni takımı İtalya Serie A ekiplerinden Fiorentina oluyor.

 

Rumen spynews.ro internet sitesinde yer alan haberde, geçen sezondan bu yana Serie A ekipleri Roma ve Fiorentina'nın takibinde olan Gheorghe Hagi'nin 16 yaşındaki oğlu Ianis Hagi'nin Çizme'ye gideceği belirtildi.

 

Roma ve Fiorentina kulübünün sık sık Ianis Hagi'yi izletmek için temsilcilerini yolladığı, Ekim'de 17 yaşına basacak olan genç futbolcunun Romanya'dan ayrılacağı ve İtalya'da Fiorentina kulübünde futbol oynayacağı vurgulandı.