Galatasarayın Yeni Sezon Formaları Sızdı Bomba Formalar Sosyal Medyayı Salladı

Galatasarayın Yeni Sezon Formaları Sızdı Bomba Formalar Sosyal Medyayı Salladı
Galatasaray'ın yeni sezon formaları basına sızdırıldı. Galatasaray'ın 2015-2016 sezonunda giyeceği iddia edilen Nike marka formalar basına sızdırılarak taraftarın beğenisine sunuldu. Peki Galatasaray'ın yeni sezon formaları nasıl olacak?Önemli markaların yeni forma ve ayakkabı gibi ürünlerini önceden paylaşması ile ün salan Footyheadlines, sarı-kırmızılıların gelecek sezon giyeceğini iddia ettiği iki formayı dün paylaştı. Önemli markaların yeni forma ve ayakkabı gibi ürünlerini önceden paylaşması ile ün sal

Galatasaray'ın yeni sezon formaları basına sızdırıldı. Galatasaray'ın 2015-2016 sezonunda giyeceği iddia edilen Nike marka formalar basına sızdırılarak taraftarın beğenisine sunuldu. Peki Galatasaray'ın yeni sezon formaları nasıl olacak?Önemli markaların yeni forma ve ayakkabı gibi ürünlerini önceden paylaşması ile ün salan Footyheadlines, sarı-kırmızılıların gelecek sezon giyeceğini iddia ettiği iki formayı dün paylaştı. Önemli markaların yeni forma ve ayakkabı gibi ürünlerini önceden paylaşması ile ün salan Footyheadlines, sarı-kırmızılıların gelecek sezon giyeceğini iddia ettiği iki formayı dün paylaştı.

Önemli markaların yeni forma ve ayakkabı gibi ürünlerini daha önceden paylaşması ile ün salan "Footyheadlines" dün sarı-kırmızılı futbolcuların, gelecek sezon giyeceklerini iddia ettiği iki tasarımı paylaştı. Daha önceden de 2015-2016 sezonu için ikinci formayı paylaşan site, sarı kırmızılı taraftarlar arasında heyecana sebep oldu. Çizgili siyah forma beğeni toplarken farklı bir kırmızı tonun kullanıldığı kolları degrade siyah ile süslenen diğer forma da ilginç bulundu.