Galatasaraylı Yıldız Pandev Adeta Kan Kustu!

Galatasaraylı Yıldız Pandev Adeta Kan Kustu!
İtalya'nın Genoa takımı ile elsıkıştığı iddiaedilen Goran Pandev, transferiyle ilgili ilkkez konuştu. Çizme'de Radyo CRC'ye konuşan Makedon forvet, "Napoli yıllarımda son derece mutluydum. Sonra farklı bir tercihte bulundum ancak işler yolundagitmedi. Büyük umutlarla transfer edilen ama istenilenperformansı gösteremeyen Makedon oyuncu Goran Pandev,Galatasaray ve transferi hakkındagündeme özle açıklamalardabulundu işte Pandev'in o açıklamaları. Galatasaray forması giyen Makedon oyuncu Goran Pandev, sarı-kırm

İtalya'nın Genoa takımı ile el sıkıştığı iddia edilen Goran Pandev, transferiyle ilgili ilk kez konuştu. Çizme'de Radyo CRC'ye konuşan Makedon forvet, "Napoli yıllarımda son derece mutluydum. Sonra farklı bir tercihte bulundum ancak işler yolunda gitmedi. Büyük umutlarla transfer edilen ama istenilen performansı gösteremeyen Makedon oyuncu Goran Pandev,Galatasaray ve transferi hakkında gündeme özle açıklamalarda bulundu işte Pandev'in o açıklamaları. Galatasaray forması giyen Makedon oyuncu Goran Pandev, sarı-kırmızılı takıma transferine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Tecrübeli oyuncu, Galatasaray'a gelerek büyük pişmanlık yaşadığını belirterek, “İşler kötü gitti.

Tecrübeli oyuncu, Galatasaray'a gelerek büyük pişmanlık yaşadığını belirterek, “İşler kötü gitti. Ancak unlar hayatın içinde olan şeyler. Galatasaray'da sıkıntı yaşadım. Prandelli gönderildi ve sakatlıklar yaşadım. Genoa'ya transfer olmak istiyorum. Çok güzel bir şehir. Aynı zamanda pırıltılı ve önemli bir kent. Ancak ilk olarak Galatasaray'da zamanımı doldurmak istiyorum. İtalya'da uzun yıllar yaşadım daha sonra yurtdışı tecrübesini tatmak için Napoli'den ayrıldım. Umarım buradaki işim mümkün olduğunca kısa süre içinde biter ve İtalya'ya dönerim” diye konuştu.