GSaray'dan iki bomba transfer hemde bedava!

GSaray'dan iki bomba transfer hemde bedava!
GSaray'dan iki bomba transfer hemde bedava!GSaray transfere hızlı girdi!Bedava 2 yıldız birden geliyor!GSaray'a bedava 2 yıldız birden!Galatasaray bir taşla iki kuş vurdu.İki yıldız oyuncu ile bedavaya gelecek sezon için soz kesti.Galatasaray turnayı gözünden vuruyor.İki yıldızı bedavaya seneye kadrosuna katıyor.

GSaray'a bedava 2 yıldız birden!Galatasaray bir taşla iki kuş vurdu.İki yıldız oyuncu ile bedavaya gelecek sezon için soz kesti.Galatasaray turnayı gözünden vuruyor.İki yıldızı bedavaya seneye kadrosuna katıyor.

 Devre arasında Akhisar Belediye'den Bilal Kısa'yı transfer etmek için girişimde bulunan ancak daha sonra yarım sezon için bonservisine para ödemek istemeyen Galatasaray, bu transferi sezon sonuna bırakmıştı. Galatasaraylı yetkililer, 31 Mayıs'ta Akhisar Belediye ile sözleşmesi sona erecek olan Bilal Kısa ve Güray Vural ile görüşme yaptı.

Takvim'de yer alan habere göre; Sarı-Kırmızılılar bu iki futbolcu ile her konuda anlaşma sağladı ve ön protokol yapıldı. Galatasaray 31 Mayıs'ta sözleşmesi bitecek olan bu iki futbolcuya 1 Haziran'dan sonra resmi sözleşmeyi imzalatacak.