Güreşçi Kız Sporcuya Şok Taciz Skandalı Flaş Gelişmeler Yaşanıldı

Güreşçi Kız Sporcuya Şok Taciz Skandalı Flaş Gelişmeler Yaşanıldı
TÜRKİYE Güreş Federasyonu Antalya İl Temsilciliği, 17 yaşındaki kadıngüreşçi S.Ç.D.'nin taciz iddiaları ile karıştı. Antalya Güreş Federasyonu taciz iddiasıyla gündeme geldi. 17 yaşındaki kadın güreşçi, kendisini sosyal medya üzerindentaciz ettiği iddiasıyla bir Federasyon Sorumlusu hakkında suç duyurusunda bulundu. Türkiye Güreş Federasyonu Antalya İl Temsilciliği, 17 yaşındaki kadıngüreşçi S.Ç.D.'nin taciz iddiaları ile karıştı. Yağlı Güreş Federasyonu Sorumlusu O.Ç.'nin (47) kendisini sosyalmedya üzerind

TÜRKİYE Güreş Federasyonu Antalya İl Temsilciliği, 17 yaşındaki kadın güreşçi S.Ç.D.'nin taciz iddiaları ile karıştı. Antalya Güreş Federasyonu taciz iddiasıyla gündeme geldi. 17 yaşındaki kadın güreşçi, kendisini sosyal medya üzerinden taciz ettiği iddiasıyla bir Federasyon Sorumlusu hakkında suç duyurusunda bulundu. Türkiye Güreş Federasyonu Antalya İl Temsilciliği, 17 yaşındaki kadın güreşçi S.Ç.D.'nin taciz iddiaları ile karıştı. Yağlı Güreş Federasyonu Sorumlusu O.Ç.'nin (47) kendisini sosyal medya üzerinden taciz ettiğini ileri süren genç sporcu, ailesi ile birlikte savcılığa giderek suç duyurusunda bulundu.

Türkiye Güreş Federasyonu, 17 yaşındaki kadın güreşçi S.Ç.D.’nin taciz iddiaları ile sarsıldı. Yağlı Güreş Federasyonu Sorumlusu O.Ç.’nin (47) kendisini sosyal medya üzerinden taciz ettiğini ileri süren genç sporcu, ailesi ile birlikte savcılığa giderek suç duyurusunda bulundu.

 

Türkiye Güreş Federasyonu Antalya İl Temsilciliği, 17 yaşındaki kadın güreşçi S.Ç.D.’nin taciz iddiaları ile karıştı. Akdeniz Bölgesi Yağlı Güreş Federasyonu Sorumlusu 47 yaşındaki iki çocuk babası O.Ç.’nin kendisini sosyal medya ve telefonla sürekli taciz ettiğini öne süren S.Ç.D., ailesi ile birlikte Antalya Cumhuriyet Savcılığı’na giderek suç duyurusunda bulundu.

 

BANA KIZ GÜREŞÇİ AYARLA!

 

Taciz, şantaj ve huzur bozma şikayeti ile Cumhuriyet Savcısı Hakan Dündar’a ifade veren S.Ç.D., Federasyon Sorumlusu O.Ç.’nin sosyal paylaşım sitesi üzerinden kendisi ile iletişeme geçtiğini, bu adres üzerinden yazdığı mesajlarda, “Bana kız güreşçi ayarla”, “Dünyanın yolu bizden geçer” gibi ifadeler kullandığını söyledi.