Hacıosmanoğlu'dan flaş Fenerbahçe beyanatı geldi!

Hacıosmanoğlu'dan flaş Fenerbahçe beyanatı geldi!
Hacıosmanoğlu'dan flaş Fenerbahçe beyanatı geldi!Hacıosmanoğlu'dan flaş beyanat: 'Bu saldırı sadece Fenerbahçe'ye değil bize de yapılmıştır'Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu,Fenerbahçe'ye yapılan silahlı saldırıya ilişkin flaş açıklamalarda bulundu..

 Hacıosmanoğlu'dan flaş sözler: 'Bu saldırı sadece Fenerbahçe'ye değil, bize de yapılmıştır'..Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu,Fenerbahçe'ye yapılan silahlı saldırıya ilişkin flaş açıklamalarda bulundu..

Ajanskonya.net'in İHA'dan edindiği habere göre,Riva'daki TFF Merkezi'nde Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ ve Spor Toto Süper Lig'deki takımların yetkilerinin yer aldığı toplantı sonrası Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu açıklamalarda bulundu. Hacıosmanoğlu, ilk başkan beri ağır bir şekilde kınadıkları, sporla bağdaşmayan Fenerbahçe'ye yapılan çirkin saldırıyı değerlendirdiklerini belirterek, "Şunu söylemek istiyorum, bu saldırı sadece Fenerbahçe'ye değil, bize de yapılan bir saldırı. Algı yönetmeye, algı oluşturmaya gerek yok diye düşünüyorum. Onun için adli makamların sonucunu beklememiz lazım. Çünkü olay amatörce yapılan bir olay değil. Profesyonelce yapılan bir hareket. Böylesine profesyonelce bir iş yapan birisi bu tüfeği 100 metre ileriye bırakmaz. Onun için adli makamların araştırması bittikten sonra değerlendirme yapmak lazım. Toplantıda liglerin ertelenmesiyle ilgili farklı görüşler çıktı. Bence hem kupa hem liglerin ertelenmesini doğru buluyorum" dedi.