Hamza Hamzaoğlu Adeta Kan Kustu Şok Sözler!

Hamza Hamzaoğlu Adeta Kan Kustu Şok Sözler!
Galatasaray'da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, sert tavrıyla dikkat çekti. Karabük maçında 3-0 olmasıyla çılgına dönen Hamzaoğlu bu kez öğrencilerine sert çıktı. Cim Bom'un teknik patronu Hamza Hamzaoğlu, bu kez öğrencilerine sert çıktı. Karabük maçında skor 3-0'a geldikten sonra yenilen 2 gol karşısında çılgına dönen 45 yaşındaki teknik adamın, soyunma odasında daha agresif konuştuğu öğrenildi. Galatasaray'ın başarılı teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu bu kez öğrencilere sert konuştu. Sert tavrı ile dikkat

Galatasaray'da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, sert tavrıyla dikkat çekti. Karabük maçında 3-0 olmasıyla çılgına dönen Hamzaoğlu bu kez öğrencilerine sert çıktı. Cim Bom'un teknik patronu Hamza Hamzaoğlu, bu kez öğrencilerine sert çıktı. Karabük maçında skor 3-0'a geldikten sonra yenilen 2 gol karşısında çılgına dönen 45 yaşındaki teknik adamın, soyunma odasında daha agresif konuştuğu öğrenildi. Galatasaray'ın başarılı teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu bu kez öğrencilere sert konuştu. Sert tavrı ile dikkat çeken Hamza Hamzaoğlu, öğrencilerine "yemeyin artık şu golleri" şeklinde konuştu.

Galatasaray teknik patronu Hamza Hamzaoğlu, bu kez öğrencilerine sert çıktı. Karabük maçında skor 3-0’a geldikten sonra yenilen 2 gol karşısında çılgına dönen 45 yaşındaki teknik adamın, soyunma odasında daha agresif konuştuğu öğrenildi. Hamza hocanın, “Kolay gol yeme hastalığından kurtulmalıyız. Şampiyonluk için bunu başarmak zorundayız. Yemeyin artık şu golleri. Defansif konulara daha çok çalışmamız gerekecek. Ligin bundan sonrası hata kaldırmaz. Trabzon gibi bir takım karşısında gol yedikten sonra kazanmak zordur” dediği bildirildi.

 

Yasin Öztekin sözünü tuttu!

 

 

Aslan’a sezon başında Erciyesspor’dan transfer olan Yasin Öztekin, Prandelli döneminde forma şansı bulamıyordu. Hamza Hamzaoğlu döneminde ise canla başla çalışan Yasin, hocasına formayı kapması halinde bir daha bırakmayacağı sözünü vermişti. Yıldız futbolcu dediğini yaptı, formayı kaptı ve bir daha bırakmadı. Hamza hocayla çıkışa geçen, 13 asist ile takımın en çok gol pası veren ismi olan Yasin Öztekin, hem taraftarın gözüne girdi hem de teknik heyetten takdir topladı.