Hırçın Çocuk Emre Belöoğlu'ndan Bilic'e Şok Sözler Adeta BOMBALADI!

Hırçın Çocuk Emre Belöoğlu'ndan Bilic'e Şok Sözler Adeta BOMBALADI!
Türkiye'ye dışarıdan gelmiş ve son beş yılda yaşananları öğrenmek isteyen biri “3 Temmuz'da ne oldu?” diye sorsa bugün futbol kamuoyunu meşgul eden bu ortamı göstererek “işte tam da böyle bir şey oldu!” diyebileceğimiz bir ortam var. Emre Belözoğlu'nun stad içinde kavga ettiği görüntüler yayınlandı. Fenerbahçe kaptanı Emre'nin, derbide Beşiktaş'ın hocası Bilic'e "Bir daha bana böyle el hareketi yapmasın. Anam avradım olsun İstanbul burası." dediği ortaya çıktı. Emre'nin dedikleri ortaya çıktı! Hırvatça... B

Türkiye'ye dışarıdan gelmiş ve son beş yılda yaşananları öğrenmek isteyen biri “3 Temmuz'da ne oldu?” diye sorsa bugün futbol kamuoyunu meşgul eden bu ortamı göstererek “işte tam da böyle bir şey oldu!” diyebileceğimiz bir ortam var. Emre Belözoğlu'nun stad içinde kavga ettiği görüntüler yayınlandı. Fenerbahçe kaptanı Emre'nin, derbide Beşiktaş'ın hocası Bilic'e "Bir daha bana böyle el hareketi yapmasın. Anam avradım olsun İstanbul burası." dediği ortaya çıktı. Emre'nin dedikleri ortaya çıktı! Hırvatça... BJK TV'nin yayınladığı görüntülerde Emre'nin neler dediği ortaya çıkmaya devam ediyor. Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında oynanan Fenerbahçe-Beşiktaş derbi maçında gülen taraf Sarı-lacivertliler olmuştu. Kadıköy'de oynanan maçta Emenike'nin yaptığı hareket maça damga vurmuş, Emre Belözoğlu ile Bilic arasında da tartışma çıkmıştı.

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu üyelerinin maçın hakemi Fırat Aydınus ve Fenerbahçeli Emre Belözoğlu ile ilgili açıklamalarından sonra bugün de Başkan Fikret Orman bir basın açıklaması düzenleyerek Emre'nin yaptıklarını ahlaksızlık olarak değerlendirmişti.

 

Beşiktaş'ın resmi kanalı BJK TV ise dün akşam yaptığı 'Gündem Özel' programı ile pazar akşamı maçın devre arasında koridorlarda yaşanan görüntüleri yayınladı.

 

BJK TV'nin yayınladığı bölümlerde Emre Belözoğlu'nun Slaven Bilic'in arkasından oldukça sinirli bir şekilde bağırarak sarf ettiği sözler biplenerek yayınlandı. Görüntülerde Emre'nin Bilic'e  söylediği "anam avradım olsun burası İstanbul" sözü de yer aldı.