İbrahim Hacıosmanoğlundan Bomba Açıklamalar!

İbrahim Hacıosmanoğlundan Bomba Açıklamalar!
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Yargıtay kararını uygulamayıp, çeşitli itirazlarlazaman kazanıp sandıktankaçtığı yönündeki iddialara, “Sandıktan kaçtığımız yok. Seçim kazandığımızdandaha güçlü durumdayız” yanıtınıverdi.Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde Trabzon'da bulunan yerelve ulusal basın temsilcileri, spor müdürlerive yazarlarıyla birliktekahvaltı ve sohbet toplantısında biraraya geldi. Hacıosmanoğlu'nu yüksek bedellitransferlerden dolayı

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Yargıtay kararını uygulamayıp, çeşitli itirazlarla zaman kazanıp sandıktan kaçtığı yönündeki iddialara, “Sandıktan kaçtığımız yok. Seçim kazandığımızdan daha güçlü durumdayız” yanıtını verdi. Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde Trabzon'da bulunan yerel ve ulusal basın temsilcileri, spor müdürleri ve yazarlarıyla birlikte kahvaltı ve sohbet toplantısında bir araya geldi. Hacıosmanoğlu'nu yüksek bedelli transferlerden dolayı kulübü aor durumda bıraktığı için eleştiren muhalefet gelen borç rakamların ardından büyük şaşkınlık yaşadı.

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, yönetim kurulunun kongre kararı alma yönünde oylama yaptığı şeklinde ortaya atılan iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirterek, "Ben bırakmak istedim ama yönetim kurulundaki arkadaşlarım devam etmek istedi. Onların bu sözüne aksi bir karşılık veremedim ve devam ettim" dedi. Hacıosmanoğlu, Divan Kurulu’nun 4 Nisan CumARTesi günü düzenleyeceği toplantıya ise katılmayacaklarını belirtti.

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde Trabzon’da bulunan yerel ve ulusal basın temsilcileri, spor müdürleri ve yazarlarıyla birlikte kahvaltı ve sohbet toplantısında bir araya geldi.

Hacıosmanoğlu, Trabzonspor’un basını, taraftarı ve değerleriyle bir bütün olduğunu belirterek, "Kamuoyunu doğru bilgilendirmek ilkeli haberciliğin önemli unsurlarından bir tanesidir. Hem kamuoyu doğru bilgileri alsın hem sizler de tatmin olun diye bir araya gelmek istedik. Bundan sonra bunu gelenek haline getirmek istiyoruz" dedi.