İbrahimoviç İle İlgili Şoke Eden Bomba Gelişmeler

İbrahimoviç İle İlgili Şoke Eden Bomba Gelişmeler
Fransa Birinci Futbol Ligi (Ligue 1) takımlarından Paris Saint Germain'nin (PSG) İsveçli futbolcusu Zlatan Ibrahimovic'in uzun süreli vize için ABD'ye başvurması, Federal Amerikan Birinci Futbol Ligi'ne (MLS) gidebileceği iddialarını güçlendirdiFransa Birinci Futbol Ligi () İsveçli futbolcusu Zlatan Ibrahimovic'in uzun süreli vize için ABD'ye başvurması, Amerikan Birinci Futbol Ligi'ne (MLS) gidebileceği iddialarını güçlendirdi. PSG'nin İsveçli oyuncusu Zlatan Ibrahimovic'in uzunca müddetli vize amaçlı Amer

Fransa Birinci Futbol Ligi (Ligue 1) takımlarından Paris Saint Germain'nin (PSG) İsveçli futbolcusu Zlatan Ibrahimovic'in uzun süreli vize için ABD'ye başvurması, Federal Amerikan Birinci Futbol Ligi'ne (MLS) gidebileceği iddialarını güçlendirdiFransa Birinci Futbol Ligi () İsveçli futbolcusu Zlatan Ibrahimovic'in uzun süreli vize için ABD'ye başvurması, Amerikan Birinci Futbol Ligi'ne (MLS) gidebileceği iddialarını güçlendirdi. PSG'nin İsveçli oyuncusu Zlatan Ibrahimovic'in uzunca müddetli vize amaçlı Amerika Birleşik Devletleri'ne müracaat etmesi, Amerika 1.Futbol Ligi'ne (MLS) gidebileceği iddialarını güçlendirdi.

Ligue 1 ekiplerinden Paris Saint Germain forması giyen Zlatan Ibrahimovic, çıkan trıansfer söylentileri hakkında konuşurken, MLS'deki hayranlarını sevindirecek sözler söyledi.

 

İsveç basınına konuşan Zlatan Ibrahimovic, MLS iddialarının sorulması üzerine, ''Gazetecilerin sıkça sorduğu bir soru. Burada hala iki yıllık sözleşmem bulunuyor. Bu süreçte ne olacağını şimdiden söylemek zor. Eğer bir fırsat gelirse, Amerika ilginç bir deneyim olabilir. Arkadaşım Thierry Henry orada oynuyor ve bana çok fantastik bir yer olduğunu söyledi. Henry MLS hakkında çok olumlu şeyler düşünüyor. Dediğim gibi, uygun bir fırsat gelirse önümüzdeki 2-3 yıl içerisinde değerlendirebilirim'' ifadelerini kullandı.