İlhan Cavcavdan Fenerbahçe'ye Dudak Uçuklatan Şok Çılgın Teklif!

İlhan Cavcavdan Fenerbahçe'ye Dudak Uçuklatan Şok Çılgın Teklif!
Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Fenerbahçeli Gökhan Sazdağı için 1 milyon TL önerdi, Fenerbahçe 1 milyonEuro istedi. Cavcav'dan Fenerbahçe'ye 1 milyon TL'lik teklif! Gençlerbirliği, kadrosunugenç isimlerle takviye etmek için çalışmalarına hızverdi. Manisaspor'da kiralık olarak formagiyen Gökhan Sazdağı'nı transfer etmekisteyen İlhan Cavcav'ın teklifi Fenerbahçe'yi tatmin etmedi. Gençlerbirliği, kadrosunugenç isimlerle takviye etmek için çalışmalarına hız verdi. Bu doğrultudada Fenerbahçe'den kiralık ol

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Fenerbahçeli Gökhan Sazdağı için 1 milyon TL önerdi, Fenerbahçe 1 milyon Euro istedi. Cavcav'dan Fenerbahçe'ye 1 milyon TL'lik teklif! Gençlerbirliği, kadrosunu genç isimlerle takviye etmek için çalışmalarına hız verdi. Manisaspor'da kiralık olarak forma giyen Gökhan Sazdağı'nı transfer etmek isteyen İlhan Cavcav'ın teklifi Fenerbahçe'yi tatmin etmedi. Gençlerbirliği, kadrosunu genç isimlerle takviye etmek için çalışmalarına hız verdi. Bu doğrultuda da Fenerbahçe'den kiralık olarak PTT 1.Lig ekiplerinden Manisaspor'da oynayan Gökhan Sazdağı için resmi girişimler hız kazandı. Bu doğrultuda da Fenerbahçe'den kiralık olarak PTT 1.Lig ekiplerinden Manisaspor'da oynayan Gökhan Sazdağı için resmi girişimler hız kazandı.

Gençlerbirliği, kadrosunu genç isimlerle takviye etmek için çalışmalarına hız verdi. Bu doğrultuda da Fenerbahçe’den kiralık olarak PTT 1.Lig ekiplerinden Manisaspor’da oynayan Gökhan Sazdağı için resmi girişimler hız kazandı.

F.BAHÇE 1 MİLYON EURO İSTEDİ

 

Siyah-Beyazlılar adına bu sezon şu ana kadar 23 karşılaşmaya çıkan ve rakip fileleri 3 kez havalandıran Gökhan için Gençler’in Başkanı İlhan Cavcav’ın, Fenerbahçe’ye 1 milyon TL bonservis bedeli önerdiği bildirildi.

 

Ancak 20 yaşındaki sol kanat oyuncusu için bu parayı az bulan Sarı-Lacivertliler’in, 1 milyon Euro (2.824.710 TL) talep ettiği öğrenildi. Cavcav’ın bu fiyatı aşağı çekmek adına, Fenerbahçeli yöneticilerle görüşmelerini sürdürmesi bekleniyor.