İsmail Kartal'da Şok Emenike İtirafı Bomba İtiraflar!

İsmail Kartal'da Şok Emenike İtirafı Bomba İtiraflar!
Fenerbahçe'nin Beşiktaş ile oynadığı derbi maçında taraftarların baskısı üzerine maçtan çıkmaya çalışan ve formasını çıkartan Emenike, İsmail Kartal tarafından sahaya geri gönderilmişti. Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Emenike'nin bir daha forma giyip giymeyeceğiyle ilgili sorulan soruya "Bakalım bir şeyler düşüneceğiz." dedi. Sarı Lacivert Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Emenike'ye destek olmayı sürdüreceğini söyledi. Kartal, Nijeryalı futbolcu için, "Gönlü çok temiz, onu anlamamız la

Fenerbahçe'nin Beşiktaş ile oynadığı derbi maçında taraftarların baskısı üzerine maçtan çıkmaya çalışan ve formasını çıkartan Emenike, İsmail Kartal tarafından sahaya geri gönderilmişti. Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Emenike'nin bir daha forma giyip giymeyeceğiyle ilgili sorulan soruya "Bakalım bir şeyler düşüneceğiz." dedi. Sarı Lacivert Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Emenike'ye destek olmayı sürdüreceğini söyledi. Kartal, Nijeryalı futbolcu için, "Gönlü çok temiz, onu anlamamız lazım" dedi. Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Beşiktaş derbisinde taraftar ile gerilen ve formasını çıkarmasıyla çok tartışılan Emenike ile ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, taraftarın yoğun tepkisine maruz kalan Emenike hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Beşiktaş derbisinde taraftar ile gerilen ve formasını çıkarmasıyla çok tartışılan Emenike ile ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

Kartal, Fenerbahçe'nin bu sabah yapacağı antrenman öncesi muhabirimiz Senad Ok'a açıklamalarda bulundu.

 

İsmail Kartal, Emenike ile konuştuklarını oyuncusunun oldukça üzgün olduğunu belirterek "Hayat devam ediyor. Sözleşmeli oyuncumuz... Kuyt sakat, Meireles sakat. Her futbolcumuzu en iyi şekilde kullanmak zorundayız" dedi.