Kadlecten Şoke Eden Bomba İtiraflar!

Kadlecten Şoke Eden Bomba İtiraflar!
Fenerbahçe'nin Çek savunma oyuncusuMichal Kadlec, sarı-laciverli kafileyi taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırının bugüne kadar yaşadığı en kötü olay olduğunu söyledi.Fenerbahçe'nin Çek savunma oyuncusu Michal Kadlec, sarı-laciverli kafileyi taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırının bugüne kadar yaşadığı en kötü olay olduğunu söyledi. ''Bugüne kadar yaşadığım en kötü olay'' Fenerbahçe'nin Çek savunma oyuncusu Michal Kadlec, sarı-laciverli kafileyi taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırının bugüne kadar y

Fenerbahçe'nin Çek savunma oyuncusuMichal Kadlec, sarı-laciverli kafileyi taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırının bugüne kadar yaşadığı en kötü olay olduğunu söyledi.Fenerbahçe'nin Çek savunma oyuncusu Michal Kadlec, sarı-laciverli kafileyi taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırının bugüne kadar yaşadığı en kötü olay olduğunu söyledi. ''Bugüne kadar yaşadığım en kötü olay'' Fenerbahçe'nin Çek savunma oyuncusu Michal Kadlec, sarı-laciverli kafileyi taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırının bugüne kadar yaşadığı en fena olay olduğunu söyledi.

Fenerbahçe'nin Çek savunma oyuncusu Michal Kadlec, sarı-laciverli kafileyi taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırının bugüne kadar yaşadığı en kötü olay olduğunu söyledi.

 

Fenerbahçe kariyeri öncesinde Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından Bayer Leverkusen'de forma giyen Kadlec, Alman Bild gazetesine yaptığı açıklamada, otobüs hareket halindeyken 50 metre önlerinde bir polis aracının eskortluk yaptığını belirterek, "Patlama sesi gelene kadar her şey sakindi. Otobüs sağa sola kaymaya başladı. Lastik patladı zannettim. Güvenlik elemanı şoföre 'dur' diye bağırdı. Ardından takım doktoru yerinden fırladı. Önde oturanlar için dehşet verici bir durumdu" dedi.

 

Saldırının hemen ardından otobüsün çevresini basın mensuplarının sardığını anlatan Michal Kadlec, "Otobüsten inerken direksiyonun kan içinde olduğunu gördük. Hepimiz için bir şoktu. Bugüne kadar yaşadığım en kötü olaydı. Sonra zırhlı bir araçla havalimanına vardık ama ifademiz alınmadı" diye konuştu.

 

30 yaşındaki futbolcu, saldırının planlı bir eylem olduğunu savunarak, "Birileri, köprü üzerinden geçeceğimizi biliyordu. O nedenle orada ateş etti. Olayın bu şekilde sona ermesi bir mucize" ifadelerini kullandı.