Kara Kartal Başakşehir virajını kayıpsız dönmek istiyor!

Kara Kartal Başakşehir virajını kayıpsız dönmek istiyor!
Kara Kartal Başakşehir virajını kayıpsız dönmek istiyor!Şampiyonluk mücadelesi veren Beşiktaş Başakşehir'i kendi sahasında konuk edecek.6 Nisan Pazartesi günü oynanacak olan mücadele de Beşiktaş kazanmak ve haftayı kayıpsız kapatmak istiyor.

Beşiktaş zorlu Başakşehir virajında!Şampiyonluk mücadelesi veren Beşiktaş Başakşehir'i kendi sahasında konuk edecek.6 Nisan Pazartesi günü oynanacak olan mücadele de Beşiktaş kazanmak ve haftayı kayıpsız kapatmak istiyor.

Hakem Mete Kalkavan'ın yöneteceği karşılaşma saat 20.00'de başlayacak.

MUHTEMEL 11
Beşiktaş: Cenk, Serdar, Sivok, Ersan, Motta, Tolgay, Atiba(Oğuzhan),Gökhan, Sosa, Olcay ve Demba Ba.
     
Siyah-beyazlılar, İstanbul Başakşehir karşısında galibiyet alarak, zirve yarışını sürdürmek ve son haftadaki Fenerbahçe yenilgisini unutturmayı hedefliyor. Ligde 5 maçtır kaybetmeyen İstanbul Başakşehir ise Beşiktaş karşısında çıkışını sürdürmeyi amaçlıyor.
     
İki takım arasında ligin ilk yarısında yine aynı statta, bu kez İstanbul Başakşehir'in ev sahipliğinde oynanan karşılaşmayı Beşiktaş, Demba Ba ve Kerim Frei'ın golleriyle 2-1 kazanmıştı.

İKİ TRİBÜNE SEYİRCİ ALINMAYACAK
Beşiktaş'ın ev sahibi olarak sahaya çıkacağı karşılaşmada, iki tribüne seyirci alınmayacak.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından Beşiktaş'a verilen tribün kapatma cezası nedeniyle batı ve kuzey kale arkası tribünlerinde taraftarlar olmayacak.