Kara Kartal Beşiktaş'ta Olay Yaratacak Şok Bomba Transfer!

Kara Kartal Beşiktaş'ta Olay Yaratacak Şok Bomba Transfer!
Gelecek sezon için Beşiktaş'ın anlaşmaya vardığı iddia edilen Sebastian Prödl, Alman basınına açıklamalarda bulundu. Beşiktaş yönetimi, Alman ekibi W.Bremen'in Avusturyalı stoperi Sebastian Prödl'ın transferini bitirmek için çalışıyor. Oyuncuyla ilgili şifreler de yavaş yavaş çözülüyor. Beşiktaş ile görüşmelerde bulunduğu haberleri gündeme bomba gibi düşen Werder Bremen'in stoperi Sebastien Prödl, konu ile ilgili açıklamalarına bir yenisini ekledi. Gelecek sezon için Beşiktaş'ın anlaşmaya vardığı sav edilen

Gelecek sezon için Beşiktaş'ın anlaşmaya vardığı iddia edilen Sebastian Prödl, Alman basınına açıklamalarda bulundu. Beşiktaş yönetimi, Alman ekibi W.Bremen'in Avusturyalı stoperi Sebastian Prödl'ın transferini bitirmek için çalışıyor. Oyuncuyla ilgili şifreler de yavaş yavaş çözülüyor. Beşiktaş ile görüşmelerde bulunduğu haberleri gündeme bomba gibi düşen Werder Bremen'in stoperi Sebastien Prödl, konu ile ilgili açıklamalarına bir yenisini ekledi. Gelecek sezon için Beşiktaş'ın anlaşmaya vardığı sav edilen Sebastian Prödl, Alman basınına açıklamada bulundu. 2008-2010 yılları arasında Werder Bremen'de Prödl ile birlikte forma giyen Mesut Özil, Beşiktaş'ın ilgilendiği oyuncuya, "Hemen ara, tekliften vazgeçmesinler. Teklifi geri çevirecek olursan, hayatının fırsatını kaçırmış olursun' dedi.

Beşiktaş ile görüşmelerde bulunduğu haberleri gündeme bomba gibi düşen Werder Bremen'in stoperi Sebastien Prödl, konu ile ilgili açıklamalarına bir yenisini ekledi.

"BEŞİKTAŞ İLE GÖRÜŞÜYORUZ"

 

Alman basınına konuşan Avusturyalı oyuncu, Beşiktaş'a gelmeye karar vermediğini söylerken, "Beşiktaş ile bir sözleşme imzalamadık. Evet, görüşüyoruz, bunda saklayacak bir şey yok. Ancak hala zaman var, daha kararımı vermedim" ifadelerini kullandı.

ALMANLAR 'AYRILIK KESİN' DİYOR

 

Öte yandan Werder Bremen Sportif Direktörü Thomas Eichin'in yaptığı, "Sözleşme önerdik, ancak daha fazla yapabileceğimiz bir şey yok" sözleri de ayrılığın bir numaralı kanıtı olarak gösterildi.