Kardeşinin Karısıyla Yattı Yetmedi Üssüne Üslük ...

Kardeşinin Karısıyla Yattı Yetmedi Üssüne Üslük   ...
Manchester United'ın efsane futbolcularından Ryan Giggs, bir dönem karısı Natasha ilebirlikte olduğu içinkardeşi Rhodri Giggs'ten özür diledi. Kardeşinin eşiyle 8 yıl birlikte olan M.United'ın efsaneyıldızı Ryan Giggs, Rhodri'yi arayıp özür dilediğini söyledi. Kardeşinineşiyle 8 yıl birlikte olduğu ortaya çıkan Manchester United'ın efsane isminin, skandalın ortaya çıkmasından4 yıl sonra özür dilediği iddia edildi. 2011 yılında kardeşinin karısıyla beraber olduğu ortaya çıkan Mancehster United efsanesi Ryan

Manchester United'ın efsane futbolcularından Ryan Giggs, bir dönem karısı Natasha ile birlikte olduğu için kardeşi Rhodri Giggs'ten özür diledi. Kardeşinin eşiyle 8 yıl birlikte olan M.United'ın efsane yıldızı Ryan Giggs, Rhodri'yi arayıp özür dilediğini söyledi. Kardeşinin eşiyle 8 yıl birlikte olduğu ortaya çıkan Manchester United'ın efsane isminin, skandalın ortaya çıkmasından 4 yıl sonra özür dilediği iddia edildi. 2011 yılında kardeşinin karısıyla beraber olduğu ortaya çıkan Mancehster United efsanesi Ryan Giggs, kardeşinden özür diledi. İkilinin barıştığı iddia edildi. Mancehster United'da senelerce futbol oynayan ancak 2011'de kardeşinin karısıyla birlikte olduğu ortaya çıkan Ryan Giggs, kardeşinden özür diledi.

Ryan Giggs kardeşinden, karısıyla yaşadıkları için özür diledi. İkilinin barıştığı iddia edildi.

 

Kardeşinin karısıyla birlikte olmuştu

 

Hatırlanacağı üzere 2011 yılında Rhodri Giggs'in o dönemki karısı, Ryan Giggs'le 8 yıllık bir ilişkisi olduğunu, hatta Rhodri'yle evlenmeden önce Ryan Giggs'ten hamile kaldığını ve çocuğu aldırdığını açıklamıştı.

 

The Sun Gazetesi'nde yer alan habere göre; Futbol ve magazin dünyasına bomba gibi düşen bu haberden tam 4 yıl sonra ise Ryan Giggs, kardeşi Rhodri Giggs'i aradı ve kendisinden yaşananlar için özür diledi.

 

İddialar Rhodri'nin Ryan'ın özrünü kabul ettiği yönünde... İkili son olarak bir gece kulübünde kalabalık bir arkadaş grubuyla görülmüş ve neşeli tavırları barıştıkları yönünde algılanmıştı.

 

Gazete, "Forgive me" yani "Beni affet" sözünü ise Giggs kardeşlerin soyadını kullanarak kelime oyunu yaptı ve "ForGiggs me" başlığını attı.

 

Kaynak: Fanatik.com.tr