Kritik Maç Öncesi Nefesler Tutuldu Fırtına Öncesi Sessizlik Hakim!

Kritik Maç Öncesi Nefesler Tutuldu Fırtına Öncesi Sessizlik Hakim!
Fenerbahçe bu akşam Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında Çaykur Rizespor ile karşılaşıyor. Nefesler Yeni Rize Şehir Stadı'nda kesiliyor. Bu muhteşem maçı Cüneyt Çakır yönetecek. Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkan özel uçakla Trabzon'a gelen sarı-lacivertli kafile, ardından kara yoluyla, yoğun güvenlik önlemleri altında Rize'ye geçerek, kamp yapacağı otele yerleşti. Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında Çaykur Rizespor ile Fenerbahçe karşı karşıya gelecek. Yeni Rize Şehir Stadı'nda saat 19.00'da başlayaca

Fenerbahçe bu akşam Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında Çaykur Rizespor ile karşılaşıyor. Nefesler Yeni Rize Şehir Stadı'nda kesiliyor. Bu muhteşem maçı Cüneyt Çakır yönetecek. Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkan özel uçakla Trabzon'a gelen sarı-lacivertli kafile, ardından kara yoluyla, yoğun güvenlik önlemleri altında Rize'ye geçerek, kamp yapacağı otele yerleşti. Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında Çaykur Rizespor ile Fenerbahçe karşı karşıya gelecek. Yeni Rize Şehir Stadı'nda saat 19.00'da başlayacak karşılaşmayı Cüneyt Çakır yönetecek. Spor Toto Süper Lig m26. haftasında Fenerbahçe Rize'ye konuk oluyor. Fenerbahçe'de kadro sıkıntısı yaşanırken Ç. Rizespor karşısındaki muhtemel kadrosu da hemen hemen belli oldu.

 

Spor Toto Süper Lig'de yarın Çaykur Rizespor ile karşılaşacak Fenerbahçe, Rize'ye geldi.

 

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkan özel uçakla Trabzon'a gelen sarı-lacivertli kafile, ardından kara yoluyla, yoğun güvenlik önlemleri altında Rize'ye geçerek, kamp yapacağı otele yerleşti.

 

Sarı-lacivertli kafile, otel önünde bir grup taraftar ve Rize Fenerbahçeliler Derneği üyeleri tarafından çiçeklerle karşılandı. Dernek adına teknik direktör İsmail Kartal'a çiçek veren taraftarlar, daha sonra teknik heyet ve futbolcularla fotoğraf çektirdi.

 

Fenerbahçe, Süper Lig'in 26. haftasında yarın saat 19.00'da, Rize Yeni Şehir Stadı'nda Çaykur Rizespor ile karşılaşacak.