Kritik Maça Saatler Kala A Milli Takıma Bomba Takviye!

Kritik Maça Saatler Kala A Milli Takıma Bomba Takviye!
Bursaspor'un genç yıldızı Enes Ünal, A Milli Takım'ın Hollanda ile bu akşam oynayacağı 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu'ndaki 5. maçı için kadroya dahil edildi. Bursaspor'un genç yıldızı Enes Ünal, A Milli Takım'ın Hollanda ile bu akşam oynayacağı 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu'ndaki 5. maçı için kadroya dahil edildi. Bursaspor'ın genç oyuncusu Enes Ünal, Fatih Terim'in talimatıyla A Mlli Takım kadrosuna dahil edildi. Bu akşam oynanacak ve hayati önem taşıyan Hollanda maçı öncesi Bursasp

Bursaspor'un genç yıldızı Enes Ünal, A Milli Takım'ın Hollanda ile bu akşam oynayacağı 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu'ndaki 5. maçı için kadroya dahil edildi. Bursaspor'un genç yıldızı Enes Ünal, A Milli Takım'ın Hollanda ile bu akşam oynayacağı 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu'ndaki 5. maçı için kadroya dahil edildi. Bursaspor'ın genç oyuncusu Enes Ünal, Fatih Terim'in talimatıyla A Mlli Takım kadrosuna dahil edildi. Bu akşam oynanacak ve hayati önem taşıyan Hollanda maçı öncesi Bursaspor'un genç golcüsü Enes Ünal, A Milli Takım kadrosuna dahil edildi. Enes Ünal Hollanda Kadrosunda. Bursaspor forması terleten genç yetenek Enes Ünal A Milli Takım kadrosuna son anda dahil edildi.

Bursaspor'un 17 yaşındaki golcüsü Enes Ünal, Fatih Terim'in son dakika kararı ile A Milli Takım kadrosuna çağrıldı.

 

Dün akşam oynanan Ümit Milli Takım maçında 1 gol kaydeden Enes Ünal, Hollanda ile oynanacak olan 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu'ndaki 5. maçı için Milli takım kampına davet edildi.

 

Galatasaray'ın golcüsü Burak Yılmaz'ın sakatlığının kesinleşmemesinden dolayı Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in böyle bir karar aldığı belirtilirken, Lüksemburg maçı kadrosuna katılması gereken Enes Ünal bu çağrının ardından Amsterdam'daki A Milli Takım kampına katıldı.