Kritik Mücadele Öncesi Galatasaray'da Bomba Gelişme!

Kritik Mücadele Öncesi Galatasaray'da Bomba Gelişme!
Uçuş için THY'yi tercih eden Galatasaraylı Melo, dün akşam saatlerinde eşi ve çocuğuyla beraber İstanbul'a döndü. Basın mensuplarına cevap vermeyen Melo, havalimanında hayranlarıyla fotoğraf çektirmedi. Cimbom'un Brezilyalı futbolcusu eve döndü! Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basına kapalı gerçekleştirilen ve milli takımlarda bulunan oyuncuların katılmadığı antrenmanın ilk bölümünün salonda yapıldığı bildirildi. Sarı-kırmızılıların daha sonra sahada fiziksel ağırlıklı bir antrenman yaptığı belirtildi. Gal

Uçuş için THY'yi tercih eden Galatasaraylı Melo, dün akşam saatlerinde eşi ve çocuğuyla beraber İstanbul'a döndü. Basın mensuplarına cevap vermeyen Melo, havalimanında hayranlarıyla fotoğraf çektirmedi. Cimbom'un Brezilyalı futbolcusu eve döndü! Florya Metin Oktay Tesisleri'nde basına kapalı gerçekleştirilen ve milli takımlarda bulunan oyuncuların katılmadığı antrenmanın ilk bölümünün salonda yapıldığı bildirildi. Sarı-kırmızılıların daha sonra sahada fiziksel ağırlıklı bir antrenman yaptığı belirtildi. Galatasaray, Süper Lig'de 26. haftada oynayacağı Kardemir Karabükspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında pazar günü sahasında Kardemir Karabükspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bu sabah yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu yönetimindeki akşam antrenmanına sarı-kırmızılı futbolcuların pas çalışması yaparak başladığı belirtildi. Antrenmanın ana bölümünde ise çift kale maç yapıldığı ifade edildi.

 

Milli takımlarında bulunan futbolcuların yer almadığı antrenmanda sakatlığı bulunan Sabri Sarıoğlu’nun takımdan ayrı çalıştığı kaydedildi. Galatasaray, Kardemir Karabükspor maçı hazırlıklarına yarın Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek.