LA LİGA'da Bomba Süper Transfer İçin Kollar Sıvandı!

LA LİGA'da Bomba Süper Transfer İçin Kollar Sıvandı!
Son dönemde performansıyla tartışmakonusu olan Beşiktaş'ın Kolombiyalı stoperi Franco'ya La Liga kulüpleri talip oldu. Önder Özen döneminde alınan Franco için Villarreal ile birlikte iki takım dahadevrede. Önder Özen döneminde alınan Franco için Villarreal ile birlikte iki takım daha devrede. Beşiktaş ise 2.5 milyon Euro'ya alınan Kolombiyalı'ya dahayüksek bir teklif gelirse, satışa sıcak bakıyor. Son dönemde performansıyla tartışma konusu olan Beşiktaş'ın Kolombiyalı stoperi Franco'ya La Liga kulüpleri tal

Son dönemde performansıyla tartışma konusu olan Beşiktaş'ın Kolombiyalı stoperi Franco'ya La Liga kulüpleri talip oldu. Önder Özen döneminde alınan Franco için Villarreal ile birlikte iki takım daha devrede. Önder Özen döneminde alınan Franco için Villarreal ile birlikte iki takım daha devrede. Beşiktaş ise 2.5 milyon Euro'ya alınan Kolombiyalı'ya daha yüksek bir teklif gelirse, satışa sıcak bakıyor. Son dönemde performansıyla tartışma konusu olan Beşiktaş'ın Kolombiyalı stoperi Franco'ya La Liga kulüpleri talip oldu. Franco için Villarreal ile birlikte iki takım daha devrede. Beşiktaş ise yüksek bir teklif gelirse, satışa sıcak bakıyor. Beşiktaş'ta Önder Özen döneminde alınan Pedro Franco için Villarreal ile birlikte iki takım daha devrede.. Son dönemde performansıyla tartışma konusu olan Beşiktaş'ın Kolombiyalı stoperi Franco'ya La Liga kulüpleri talip oldu.

Son dönemde performansıyla tartışma konusu olan Beşiktaş'ın Kolombiyalı stoperi Franco'ya La Liga kulüpleri talip oldu.

 

Önder Özen döneminde kadroya katılan 24 yaşındaki savunmacı için Villarreal ile birlikte iki İspanyol ekibinin daha talip olduğu, Franco'nun top kullanma becerisinin bu kulüplerin ilgisini topladığı belirtildi.

2.5 MİLYON EUROYA BEŞİKTAŞ'A GELMİŞTİ

 

Beşiktaş'a 2.5 milyon Euro bonservis bedeliyle transfer olan Kolombiyalı için ödenen ücretten daha iyi bir teklif gelmesi halinde siyah-beyazlı yönetimin değerlendirmeye alabileceği gelen bilgiler arasında. Beşiktaş'la 56 maça çıkan Franco, 1 kez rakip ağları havalandırıp 3 tane de kırmızı kart gördü.