Lider Galatasaray Burak Yılmaz Şokuyla Darmadağın Oldu

Lider Galatasaray Burak Yılmaz Şokuyla Darmadağın Oldu
Karabük sınavı öncesi Burak Yılmaz'ın durumu tam bir bilmece haline geldi. Henüz takımla çalışamayan yıldız futbolcunun oynaması, sağlık heyeti tarafından risk olarak değerlendirildi. Sarı - Kırmızılı ekibin golcüsü Burak Yılmaz'ın Hollanda Milli maçında yaşadığı sakatlığın tedavisinin süreceği ve Karabük maçında oynama şansının çok düşük olduğu bildirildi. Burak, Karabük'te yok! Milli takımdan sakat dönen Burak Yılmaz, Karabükspor maçında oynayamayacak. Galatasaray bu sezon golcü oyuncunun forma giymediği

Karabük sınavı öncesi Burak Yılmaz'ın durumu tam bir bilmece haline geldi. Henüz takımla çalışamayan yıldız futbolcunun oynaması, sağlık heyeti tarafından risk olarak değerlendirildi. Sarı - Kırmızılı ekibin golcüsü Burak Yılmaz'ın Hollanda Milli maçında yaşadığı sakatlığın tedavisinin süreceği ve Karabük maçında oynama şansının çok düşük olduğu bildirildi. Burak, Karabük'te yok! Milli takımdan sakat dönen Burak Yılmaz, Karabükspor maçında oynayamayacak. Galatasaray bu sezon golcü oyuncunun forma giymediği 4 maçtan 2 galibiyet çıkarabildi. Galatasaray'a Burak Yılmaz şoku geldi. Burak Yılmaz'ın sakatlık geçirdiği öğrenildi. Sağlık doktorları, Burak'ın ağrılarının sürdüğü ve riske edilmesi halinde sahalara dönüşü ise 3-4 haftayı bulabileceğini açıkladı.

 

Lider Galatasaray'da Kardemir Karabükspor maçı öncesinde şok. Sarı - Kırmızılı ekibin golcüsü Burak Yılmaz'ın Hollanda Milli maçında yaşadığı sakatlığın tedavisinin süreceği ve Karabük maçında oynamasının çok zor olduğu bildirildi.

 

Golcü oyuncu Milli Takım dönüşünü tedavisini aralıksız sürdürmesine rağmen, sakatlığının sanılandan daha ciddi olduğu ve Karabük maçında oynaması halinde sakatlığının 3-4 hafta arasında uzama riski olduğu belirlendi.

 

Bu hafta bir kız çocuğu sahibi olan ve atacağı golleri eşi ile kızına armağan etmeyi hedefleyen golcü oyuncu, sağlık ekibinin kararı sonrasında forma giyemeceği için çok üzüldüğünü belirtti.

 

Sarı kırmızılı ekip de ayrıca sakatlıkları süren Sabri Sarıoğlu ile Semih Kaya'nın da tedavileri sürdürülüyor. İki oyuncunun da oynayıp oynamayacağı son antrenmandan sonra belli olacak.