Ligler Ertelendi Ertelenmesine Lakin Şok Kriz Patlak Verdi! Peki Neden(?)

Ligler Ertelendi Ertelenmesine Lakin Şok Kriz Patlak Verdi! Peki Neden(?)
Fenerbahçe otobüsüne düzenlenen silahlı saldırı nedeniyle Süper Lig maçlarının ertelenmesinin ardından Spor Toto'da bu hafta 9 maçın sonucu noter çekilişi ile belirlenecek. Süper Lig maçlarının bir hafta ertelenmesi, oyun programını önceden açıklayan Spor Toto'yu da etkiledi. 15 maçı bilene yaklaşık 300 bin lira ödül dağıtan Spor Toto'da bu hafta 9 Süper Lig maçının sonucunu noter çekilişi belirleyecek. Süper Lig maçlarının ertelenmesinin ardından Spor Toto'da bu hafta 9 maçın sonucu noter çekilişi ile beli

Fenerbahçe otobüsüne düzenlenen silahlı saldırı nedeniyle Süper Lig maçlarının ertelenmesinin ardından Spor Toto'da bu hafta 9 maçın sonucu noter çekilişi ile belirlenecek. Süper Lig maçlarının bir hafta ertelenmesi, oyun programını önceden açıklayan Spor Toto'yu da etkiledi. 15 maçı bilene yaklaşık 300 bin lira ödül dağıtan Spor Toto'da bu hafta 9 Süper Lig maçının sonucunu noter çekilişi belirleyecek. Süper Lig maçlarının ertelenmesinin ardından Spor Toto'da bu hafta 9 maçın sonucu noter çekilişi ile belirlenecek. Fenerbahçe'ye yapılan saldırı sonrası TFF tarafından Süper Lig'in 1 hafta ertelenmesi, oyun programını önceden açıklayan Spor Toto'yu da etkiledi. Spor Toto'da bu hafta Süper Lig maçlarının sonucunu noter çekilişi belirleyecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF), Fenerbahçe'ye düzenlenen saldırı sonucu ligleri erteleme kararı Spor Toto'nun oyun programını da etkiledi.

 

1 hafta önceden açıklanan Spor Toto programında bu haftaki 9 Süper Lig maçının sonucunu noter kurası belirleyecek.

9 MAÇ İÇİN KURA ÇEKİLECEK

 

Spor Toto'da noter kurası yöntemi yarıda kalan maçlar ve ertelenen karşılaşmalar için uygulanırken, bu hafta tüm Süper Lig karşılaşmalarının sonucunu noter kurası tayin edecek.