Lucescu Bilmecesi Adeta Şok Etti Flaş Gelişmeler Yaşanıldı

Lucescu Bilmecesi Adeta Şok Etti Flaş Gelişmeler Yaşanıldı
Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, bir gazetede yeralan, teknik direktörleri Slaven Bilic'in gözden çıkarıldığı ve önümüzdeki sezon için Lucescu ile pazarlık yapıldığı iddiasının tümunsurlarıyla asılsız olduğu belirtildiSiyah-beyazlı kulüp, Rumen teknikadam Mircea Lucescu ile pazarlık yapıldığı iddiasının asılsız olduğunu duyurdu. Son haftalarda alınankötü sonuçlar sonrası ve yaptığı değişiklik tercihleri ile büyük tepki toplama başlayan Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic'ten

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, bir gazetede yer alan, teknik direktörleri Slaven Bilic'in gözden çıkarıldığı ve önümüzdeki sezon için Lucescu ile pazarlık yapıldığı iddiasının tüm unsurlarıyla asılsız olduğu belirtildiSiyah-beyazlı kulüp, Rumen teknik adam Mircea Lucescu ile pazarlık yapıldığı iddiasının asılsız olduğunu duyurdu. Son haftalarda alınan kötü sonuçlar sonrası ve yaptığı değişiklik tercihleri ile büyük tepki toplama başlayan Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic'ten sonra takımın başına Mircae Lucescu'nun getirileceği iddia edilmişti Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, bir gazetede yer alan, teknik direktörleri Slaven Bilic'in gözden çıkarıldığı ve önümüzdeki sezon için Lucescu ile pazarlık yapıldığı iddiasının tüm unsurlarıyla asılsız olduğu belirtildi.

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, bir gazetede yer alan, teknik direktörleri Slaven Bilic'in gözden çıkarıldığı ve önümüzdeki sezon için Lucescu ile pazarlık yapıldığı iddiasının tüm unsurlarıyla asılsız olduğu belirtildi.

 

Açıklamada, Bilic'in bir yıl daha sözleşmesi bulunduğu vurgulanarak, "Daha önce de birçok kez tekrarladığımız gibi, son 9 haftada tek hedefimiz şampiyonluğa ulaşmaktır. Teknik direktörümüz Slaven Bilic ile 1 yıl daha sözleşmemiz bulunduğunu belirtir, ne futbolcu transferi ne de teknik direktör değişikliği gibi bir konunun gündemimizde olmadığını tekrardan hatırlatırız" denildi.