Lüksemburg-Türkiye maçıyla ilgili bilgiler beyan edildi

Lüksemburg-Türkiye maçıyla ilgili bilgiler beyan edildi
Türkiye A Milli Futbol Takımı bu akşam deplasmanda Lüksemburg ile mücadele edecek. Lüksemburg-Türkiye maçı saat kaçta, hangi kanalda? 31 Mart 2015 Salı 09:10. Lüksemburg-Türkiye maçı saat kaçta, hangi kanalda? Deplasmanda Hollanda ile 1-1 berababere kalan Milli Takım, Lüksemburg ile bir hazırlık maçı yapacak. Yedek ağırıklı sahaya çıkmayı planlayan Milli Takım'ın maçı saat 21.15'te Show TV ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. Hollanda beraberliği ile EURO 2016 umutlarını tazeleyen A Milli Takımımız, bug

Türkiye A Milli Futbol Takımı bu akşam deplasmanda Lüksemburg ile mücadele edecek. Lüksemburg-Türkiye maçı saat kaçta, hangi kanalda? 31 Mart 2015 Salı 09:10. Lüksemburg-Türkiye maçı saat kaçta, hangi kanalda? Deplasmanda Hollanda ile 1-1 berababere kalan Milli Takım, Lüksemburg ile bir hazırlık maçı yapacak. Yedek ağırıklı sahaya çıkmayı planlayan Milli Takım'ın maçı saat 21.15'te Show TV ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. Hollanda beraberliği ile EURO 2016 umutlarını tazeleyen A Milli Takımımız, bugün saat 21.15'te Lüksemburg'ta özel bir maç oynayacak Yedek ağırlıklı bir kadro ile sahada olacak Milli Takımımız’da Portakallar karşısında kadroda yer alan ve Fatih Terim’in talimatıyla İstanbul’a dönen Serdar Aziz, Hamit Altıntop, Burak Yılmaz, Hakan Balta, Emre Belözoğlu, Gökhan Gönül, Mehmet Topal, Gökhan Töre, Ersan Gülüm ve Volkan Babacan forma giyemeyecek.
HANGİ KANALDA?
Show TV’den naklen yayınlanacak ve moral bulmak adına önemli olan mücadeleyi, Malta Futbol Federasyonu’ndan Mario Sant yönetecek. Sant’ın yardımcılıklarını Edward Spiteri ve William Debattista yapacak.
MUHTEMEL 11'LER
Lüksemburg: Joubert, Chanot, Schnell, Jans, Philipps, Gerson, Mario, Holter, Bensi, Joachim, Deville

Türkiye: Mert, Şener, Ümit, Mahmut, Caner, Mehmet Ekici, Ozan, Alper, H.Çalhanoğlu, Umut, Mevlüt

Stat: Josy Barthel

Saat: 21.15

Yayın: Show TV

Hakem: Mario Sant (Malta)