Mahmut Uslu Ezeli Rakipleri Galatasaray'ı Adeta BOMBALADI!

Mahmut Uslu Ezeli Rakipleri Galatasaray'ı Adeta BOMBALADI!
Fenerbahçe - Beşiktaş maçının hemen sonrasında açıklamlar yapan ve Galatasraay Kulübü'nün tepkisini çeken Mahmut Uslu yeniden konuştu. Uslı, "Galatasaray enden üstün alındı anlamadım" dedi. Fenerbahçe genel sekreteri Mahmut Uslu'nun Kasımpaşa maçıyla ilgili imâsı ile ilgili olarak başkan Yarsuvat, "Ben bu tür davalara çok baktım. Bunları yakından takip ediyorum. Hukuksal başvuru yapılsa da bir şey çıkacağını sanmıyorum. Mahmut Uslu, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin hemen ardından çarpıcı açıklamalarda bulunmu

Fenerbahçe - Beşiktaş maçının hemen sonrasında açıklamlar yapan ve Galatasraay Kulübü'nün tepkisini çeken Mahmut Uslu yeniden konuştu. Uslı, "Galatasaray enden üstün alındı anlamadım" dedi. Fenerbahçe genel sekreteri Mahmut Uslu'nun Kasımpaşa maçıyla ilgili imâsı ile ilgili olarak başkan Yarsuvat, "Ben bu tür davalara çok baktım. Bunları yakından takip ediyorum. Hukuksal başvuru yapılsa da bir şey çıkacağını sanmıyorum. Mahmut Uslu, Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinin hemen ardından çarpıcı açıklamalarda bulunmuş ve Galatasaray yönetiminin tepkisini çekmişti. Fenerbahçe Kulübü Genel Sekreteri Mahmut Uslu yaptığı açıklamada, " Galatasaray neden yanıt verdi bilmiyorum. Fenerbahçe - Beşiktaş karşılaşmasının hemen sonrasında açıklamlar yapan ve Galatasraay Kulübü'nün tepkisini çeken Mahmut Uslu yeniden konuştu. Uslı, "Galatasaray neden üstüne alındı anlamadım" dedi.

Mahmut Uslu şöyle konuştu:

 

- Galatasaray neden yanıt verdi bilmiyorum. Ama sözlerimin muhatabı onlar değil.

 

- Koridorda olay çıkınca sadece Fenerbahçeli oyunculara ceza geliyor, dedim

 

- Aynı olaylarda farklı kararlar alınıyor, dedim. Bu sözlerimin muhatabı G.Saray Kulübü değil, Türkiye Futbol Federasyonu ya da kurullarıdır.

 

- Çünkü Türk Futbolunu yönetenler, karar alanlar ve adil olması gerekenler onlardır.

 

- TFF ya da kurulları Kasımpaşa-Galatasaray maçının ikinci yarısının neden 11 dakika geç başladığını açıklamalıdır.

 

- Bu 11 dakika hakem, gözlemci ya da temsilci raporlarında yer almış mıdır? 11 dakikalık gecikmenin gerekçesi nedir?

 

- Biz bunları sorduk ve yanıtını bekledik. Bu soruları G.saray’a değil, TFF’ye sorduk. Ve bu sorunun yanıtını beklemek de hakkımız.